ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مهمان نمایشگاه کتاب جعلی از آب درآمد!

فردی که مسئولان نمایشگاه بیست و نهم کتاب تهران او را رئیس دانشکده ادبیات سوربن معرفی می‌کرد ظاهرا مسئولیت دیگری دارد. خبرگزاری فارس:  برنارد فرانکو از مهمانان ویژه بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران معرفی شده بود در معرفی او امده است «حضور رئیس دانشکده ادبیات سوربن در نمایشگاه کتاب تهران» اما ظاهرا ماجرا چیز دیگری است.

 پرفسور برنارد فرانکو در حال حاضر و در رزومه برنارد فرانکو درج شده وی از سال 2012 رئیس واحد بازاموزی و پژوهش (UFR) ادبیات تطبیقی در دانشگاه سوربن است.

همچنین در جایی دیگر درج شده وی پرفسور ادبیات عمومی و تطبقی در دانشگاه سوربن پاریش و عضو هیات علمی است.

وی به تدریس ادبیات عمومی و تطبیقی در دانشگاه سوربن پاریس مشغول بوده و پژوهشگری در زمینه ادبیات تطبیقی نیز در کارنامه اوست.

این گزارش اضافه می‌کند وی اکنون رئیس واحد پژوهش دانشگاه سوربن است و با آنچه ارشاد از رزومه کاری او به عنوان رئیس دانشکده ادبیات دانشگاه سوربن یاد کرده و تحت این عنوان برای  نمایشگاه کتاب از وی دعوت به عمل آمده دقیق نیست. وی از سال 1992 در دانشگاه سوربن پاریس مشغول تدریس است.

گفته می‌شود هزینه‌های حضور این فرد برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران توسط موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی پرداخت شده است  درحالی که متولیان امر اعلام کردند هزینه‌ها برعهده خود مهمان‌هاست.

استاد ادبیات عمومی و تطبیقی دانشگاه سوربن عنوان رسمی برنارد فرانکو است.

UFR نوعی ساختار پژوهشی در یک دانشگاه است که دانشکده‌ها و یا ازمایشگاه‌های تحقیقاتی مختلف را به یکدیگر پیوند می‌دهد و به نوعی امکان پرداختن بهتر به پژوهشهای میان رشته‌ای UFR را فراهم می‌سازد در واقع یک مجموعه‌ای از استادان و پژوهشگران را حول یک موضوع و یا هدف کلام علمی گرد می‌آورند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X