ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رئيس كميته امداد خميني(ره) : تسهيلات بانك صادارت ، عاملي براي ارتقا زندگي مددجويان اين كميته شده است

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):  فتاح با اشاره به اينكه  در سال 94 بانك صادارت حدود  1600ميليارد ريال تسهيلات به اين افراد اختصاص داده‌است، افزود:   بيش از 16هزار خانواده از اين تسهيلات استفاده كردند كه هريك از اين افراد براي دهها نفر ديگر نيز شغل ايجاد كردند.  
  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، افزود:  در سال 94 از طريق  بانكهاي كشور مجموعا حدود 11هزار ميليارد ريال تسهيلات به 120هزار  خانواده پرداخت شد كه  بيش از 15درصد اين تسهيلات  توسط بانك صادارت پرداخت شده‌است و  اين موضوع سبب دلگرمي مددجويان و كميته امداد امام خميني(ره )است    فتاح در پايان با اشاره به برگزاري  جلسه شوراي اشتغال با حضور رييس جمهور گفت : مقرر  شد كه در سال 95 حدود  266هزار مورد وام پرداخت شود كه سقف آن نيز به رقم 20ميليون تومان ارتقاء يافته‌است.     بهرمندي 133هزار خانواده از تسهيلات بانك صادرات   از مجموع 133هزار مددجويي  كه از تسهيلات بانك صادرات استفاده كردند حدود 71هزار خانواده توانستند از طريق اين وام‌ها از كميته امداد امام خميني (ره)خارج شده و مستقلا به كسب‌وكار بپردازند..   اسماعیل لله گانی، مدیرعامل بانک صادرات ، با بيان مطلب فوق ، در ادامه عنوان كرد:  بانك صادرات در راستاي رسالت اجتماعي خود طي 5سال گذشته 7100ميليارد ريال تسهيلات  قرض‌الحسنه به مددجويان كميته امام خميني(ره) پرداخت كرده كه تمامي اين تسهيلات در بخش  توليد و اشتغال‌زايي استفاده شده است.  و اين نمايشگاه با هدف ارائه محصولات اين مددجويان برگزار شده است.    مدير عامل بانك صادرات در پاسخ به سوال خبرنگار بانكداري ايراني در خصوص برنامه بانك صادرات در زمينه  تسهيلات دهي به  مدد جويان  كميته امداد در سال 95 ،  اظهار كرد : برنامه مدوني براي سال 95 در نظر  گرفته شده  و به همين منظور مشاوران كسب و كار را در شعبه‌هاي بانك صادرات  مستقر كرديم تا بتوانند به اين افراد اطلاع رساني كرده  و براي  اشتغال‌زايي آنان  كمك كند. بر اين اساس  اميدواريم در سال 95 بيش از  2 هزار ميليارد ريال تسهيلات 20ميليون توماني به مددجويان پرداخت كنيم  .   همچنين مدير عامل بانك صادارت در خصوص معوق بازپرداخت تسهيلات مدد جويان گفت : بازپرداخت مددجويان نسبت به دريافت كنندگان ديگر از تسهيلات بهتر بوده زيرا معوقه مطالبات  اين افراد زير 2درصد تسهيلات دريافتي است كه اين موضوع طبيعي است و  با توجه به حمايت و تضمين كميته امداد نگراني در اين زمنيه وجود ندارد و كليه مطالبات اين مدد جويان با همكاري كميته امداد وصول خواهد شد .

[ منبع این خبر سایت شمانیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شمانیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X