ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شناسایی مدل‌های کسب وکار حوزه IT در کرمانشاه ضروری است

فرهاد مردوخی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: به منظور توسعه فضای ارتباطی در استان و به طور مشخص ایجاد تحول بنیادین در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان کرمانشاه باید مدل‌‎های کسب و کار در حوزه IT شناسایی شود تا به اهداف مورد نظر در بخش اشتغالزایی دست یابیم.

رئیس نظام صنفی رایانه استان کرمانشاه اطلاع از نحوه برخورد با پروژه‌های ملی و استانی برای توسعه بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات را الزامی دانست و تصریح کرد: باید پروژه‌هایی که خروجی آنها منجر به خدمات می‌شود مورد توجه قرار گیرد.

مردوخی خواستار تعیین استزاتژی و خط مشی موثر و سازنده حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان کرمانشاه شد و بیان کرد: در برخی برنامه‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان باید بازنگری صورت گیرد.

وی اولویت بندی و تمرکز هر نهاد بر روی رسالت اصلی خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را اقدامی موثر برای تحول بنیادین و مثبت در این بخش دانست و افزود: هر کدام از نهادهایی که با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات سر و کار دارند باید به وظایف خود واقف باشند و هر کدام کار خود را انجام دهند.

مردوخی افزود: به منظور اشتغالزایی در فضای کسب و کار و رونق اقتصادی در این بخش باید فرهنگ کار نهادینه شود و مدل‌های کاری متناسب با نیاز استان و جوانان ارائه شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده