ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

با تخلفات سریالی در تبریز روبرو هستیم

نادر قاضی‌پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره دستگیری برخی از مدیران و اعضای شورای شهر تبریز، افزود: متاسفانه عملکرد نامناسب برخی از اعضای شورای شهر تبریز باعث شده تخلفات مالی در این حوزه شکل گیرد تا جایی که مشاهده می‌شد این افراد به صورت علنی تخلفی را انجام می دادند به گونه ای که این تخلفات تبدیل به اموری روزمره شده بود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تبانی‌های صورت گرفته در شورای شهر تبریز منجر به ورود دادستان عمومی و انقلاب تبریز به این موضوع شد که بر اساس اعلام نظر وی، تاکنون 24 نفر بازداشت شده و اکنون نیز پرونده برای رسیدگی به تخلفات تشکیل شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: اکنون سریالی از شناسایی افراد در تخلفات شورای شهر تبریز وجود دارد به گونه‌ای که تفکیک افراد برای دادستان نیز مشکل شده، حال امید است با روشن شدن حقایق، متخلفان شناسایی و بر اساس احکام صادره با آنها برخورد شود تا در انتخابات سال بعد شورای شهر تبریز، افراد کاردان و پاکدست انتخاب شده تا ساماندهی شهر تبریز به سرانجام برسد.

وی درباره میزان مبلغ اختلاس‌ها در شورای شهر تبریز، تاکید کرد: اگرچه هنوز به طور دقیق ارقام مشخص نیست اما بر اساس اخبار به دست رسیده، مبالغ اختلاس قابل توجه بوده است که باید هرچه سریعتر با بررسی دقیق، این اموال به بیت المال بازگردانده شود.

قاضی پور درباره علت تخلفات صورت گرفته در شورای شهر تبریز، افزود: عدم نظارت استانداری و فرمانداری بر مصوبات شورای شهر باعث شده تا این تخلفات رخ دهد؛ بدون شک مصوبات شورای شهر باید به تایید فرمانداری برسد در این میان فرمانداری باید هوشیار باشد تا این مصوبات بوی سیاست و رانت ندهد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نظارت معاونت عمرانی استانداری آذربایجان شرقی و فرمانداری تبریز بر عملکرد شورای شهر و شهرداری کم بوده است، گفت: باید سازمان بازرسی شهر تبریز نیز نظارت دقیق تری به عملکرد شورای شهر تبریز انجام می داد که حال امید است با پیگیری های دادستان، نتیجه مطلوب هرچه سریع تر حاصل شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دادستان عمومی و انقلاب تبریز از دستگیری دو مدیر ارشد دیگر در شهرداری تبریز خبر داد.

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده