ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مردی که یک پای فیل و یک پای انسان دارد! + تصاویر

پا فیلی بیماری را که سالهاست زندگی را برای این مرد سخت کرده است

به نظر می رسد تنها یک نیش از حشره ای سمی روزگار تلخی برای یک مرد اهل آمریکای جنوبی رقم زده است و او را مبتلا به یکی از وحشتناکترین بیماری های استوایی کرده است." رایموند" 20 سال پیش توسط یک حشره گزیده شد وبا ورود فیلاریازیس یک عفونت انگلی خطرناک به بدنش دچار داءالفیل شد . 

بیماری پا فیلی یا داءالفیل چیست:

داءالفیل کلفت شدن پوست برخی از نقاط بدن به خصوص پا است که در اثر انتقال انگل فیلاریا ایجاد می شود.

پا فیلی ، عکس مرد عجیب ، بیماری عجیب وغریب

بیمار مبتلا به پا فیلی یا داء الفیل

انگل فیلاریا ، بیماری عجیب وغریب ، تصاویر باورنکردنی

انگل فیلاریا عامل بیماری پافیلی

از آن پس مبارزه ی این مرد با عفونتی که هر روز بیشتر از روز قبل منجر به توم پای او می شد اغاز شد. تصاویر پای این مرد به خوبی نشان می دهد که پوست و عضلات پا در حال نوعی تغییر حالت ریزشی و تبدیل شدن به پایی مشابه پای فیل است. علاوه بر مشکل تغییر ظاهری ، این مرد از بی حسی در پایش نیز رنج می برد." رایموند" به تازگی تحت درمان قرار گرفته است و متخصصان کلینیکی در ریو دی جنریوی برزیل تلاش می کنند تا از پیشروی و ادامه افتادگی پوست پای او جلوگری کنند.

بیماری پافیلی ، تصاویر باورنکردنی ، پا فیلی

پافیلی ، پا فیلی ، عکس مرد عجیب

پا فیلی ، پا فیلی ، عکس مرد عجیب

پا فیلی و گزیدگی حشره فیلاریاپا فیلی ، زندگی سخت مردی مبتلا به بیماری پافیلی

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نمناک منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X