ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انهدام ۱۰ باند جعل مدارک کارت پایان خدمت و معافیت

به گزارش گرداب، سردار سید حمید صدرالسادات  گفت: در سال گذشته با همت و تلاش بازرسان این سازمان ، ۴ باند جعل مدارک مربوط به معافیت ها و پایان خدمت در سطح شهر تهران و ۶ باند جعل دیگر نیز در سایر استان ها، شناسایی شد.

وی افزود: در سال گذشته، ۸۹ فقره پرونده جعل از شهر تهران و ۵۵ فقره پرونده از سایر استان ها به مراجع قضائی ارجاع شده است، که منجر به دستگیری ۴۰۴ نفر در شهر تهران و ۵۱۲ نفر در سطح استان ها شد .

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، از ابطال ۶۳۷ کارت معافیت و پایان خدمت که دارای فرایند جعلی بوده خبر داد و تاکید کرد: با توجه به تدابیر اندیشیده شده دیگر امکان جعل کارت وجود ندارد و بیشتر تخلفات و جرایم در حوزه جعل فرایند دریافت کارت است.

اقدامات سازمان وظیفه عمومی ناجا در سال ۹۴

صدرالسادات با اشاره به اینکه در سال گذشته در سطح سازمان بیش از ۱۷۰ مورد بازرسی صورت گرفته است، گفت: در سال ۹۴، علاوه بر بازرسی فیزیکی، نظارت های سیستمی از سامانه های وظیفه عمومی نیز انجام  شد.

وی اضافه کرد : در سال گذشته به منظور آگاه سازی این سازمان از شگردهای جاعلین، سه دوره کلاس آگاه سازی با حضور ۳۱۱ نفر کارکنان برگزار شد.

این مقام ارشد انتظامی مطرح کرد : همچنین ۶ جلسه ملاقات مردمی در دفتر نظارت های همگانی بازرسی کل نیروی انتظامی با حضور هیئت رئیسه و معاونان سازمان وظیفه عمومی برگزار ، که در این ملاقات ها به مشکلات ۲ هزار و ۸۷۵ نفر به صورت چهره به چهره رسیدگی شد.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا خاطرنشان کرد: ۸۰۰ پیام نیز شامل تقدیر، شکایت و انتقاد از طریق سامانه ۱۹۷ به سازمان وظیفه عمومی ناجا واصل شده که مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی در خصوص برنامه های سال جاری بازرسی سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: درصدد هستیم که برنامه های بازرسی سازمان وظیفه عمومی ناجا و عملکردهای استانی را به سمت ارتقاء کیفیت سوق داده و تمرکز بیشتر بر نظارت های سیستمی داشته باشیم، همچنین برنامه های پیشین با قدرت بیشتر در سال جاری ادامه می یابد.

سردار صدرالسادات گفت : بررسی عملکرد بازرسی سازمان وظیفه عمومی ناجا در سال های گذشته بیانگر کیفی شدن اهداف برنامه ریزی شده بوده که این موضوع تاثیرات مثبت زیادی در نحوه عملکرد سازمان و رضایتمندی عمومی مردم داشته است.

[ منبع این خبر سایت گرداب-امنیت-سایبری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت گرداب-امنیت-سایبری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده