140 عکس به اولین جشنواره عکس و مکث ارسال شد

سیدحسن موسوی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اولین جشنواره 'عکس و مکث' با محور جشن روز معلم در بین مدارس استان زنجان اعلام شد و تصویرهای ارسالی ضمن داشتن ویژگی‌های یک عکس مناسب دارای محتوا و مفهوم جشن روز معلم بود.
وی اظهارکرد: عکس‌های ارسالی به دو صورت سلفی و یادگاری است و هر فرد می توانست فقط در یک بخش سلفی یا یادگاری یک اثر ارسال کند.
دبیر اولین جشنواره 'عکس و مکث' آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان گفت: این مسابقه از 9 اردیبهشت آغاز شد و تا 25 همین برج نیز مهلت ارسال آثار بود.
موسوی تاکید کرد: بیش از 70 درصد از آثار ارسالی معلمان، 10 اثر از دانشجو – معلمان پردیس الزاهراء(س) زنجان و مابقی نیز از دانش آموزان دختر و پسر است.
وی ادامه داد: آثار عکس‌های ارسالی توسط سه گروه بیان شده به دبیرخانه جشنواره 'عکس و مکث' توسط 9 داور مورد بررسی قرار گرفت.
دبیر اولین جشنواره 'عکس و مکث' آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان گفت: این داوران از آموزش و پرورش ناحیه دو و یک زنجان و دبیران رشته تصویربرداری از هنرستان‌های این استان بودند.
موسوی اظهارکرد: 10 اثر از معلمان، 9 اثر از دانش آموزان و سه اثر از دانشجو – معلمان انتخاب و از آنها تجلیل خواهد شد.
وی افزود: در قسمت ویژه مدارس روستایی نیز شش عکس برتر و از صاحبان این آثار تقدیر خواهد شد.
دبیر اولین جشنواره 'عکس و مکث' آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان گفت: آثار ارسالی برگزیده در قالب' آلبوم عکس روز من' به چاپ خواهد رسید و به همه شرکت کنندگان درجشنواره ' عکس و مکث' گواهی شرکت در جشنواره نیز صادر می شود.
7325/6085

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «140 عکس به اولین جشنواره عکس و مکث ارسال شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X