ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تعامل مؤسسات قرآنی با رسانه ها بستر ساز رشد فعالیت های قرآنی است

  a href='http://zekr.tebyan.net'قرآن/a

سید محمود چاوشی مدیر مؤسسه کشوری مهد قرآن گفت: هم افزایی و تعامل مؤسسات قرآنی با رسانه های قرآنی و دینی بستر ساز توسعه و رشد فراینده فعالیت های قرآنی را به دنبال دارد.

به گزارش تبیان به نقل از برگزاری مهر، سید محمود چاوشی مدیر مؤسسه کشوری مهد قرآن در دیدار با صابری خورزوقی مدیر مسئول اولین روزنامه قرآنی کشور تأثیر هنر و رسانه ها را در انتقال آموزه های انسان‌ساز مفاهیم قرآنی بسیار با اهمیت دانست و گفت: هم افزایی و تعامل مؤسسات قرآنی با رسانه های قرآنی و دینی بستر ساز توسعه و رشد فراینده فعالیت های قرآنی را به دنبال دارد.

این دیدار که با هدف قدردانی از مدیر مسئول و خبرنگاران روزنامه اعتدال در انتشار اخبار فعالیت های آموزشی، پژوهشی و ستادی مراکز و مؤسسات قرآنی کشوری از جمله مؤسسه کشوری مهد قرآن انجام شد، آقای چاوشی ضمن تقدیر انعکاس شایسته هفتمین دوره آزمون سراسری حفظ، ترجمه و تدبر کل قرآن کریم «ترنم وحی»  ویژه حافظان کل عضو مؤسسه مهد قرآن از سراسر کشور به عنوان رویداد بزرگ قرآنی کشور در رسانه های جمعی به ویژه روزنامه اعتدال، تصریح کرد: رسانه های دینی خصوصاً روزنامه ها می توانند تبلور هنرهای قرآن کریم در قالب تبیین امر نذورات قرآنی در جامعه، تشویق خیرین برای سرمایه گذاری در طرح های آموزشی، پژوهشی، علوم قرآنی، معرفی نخبگان و چهره های قرآنی به عنوان سرمایه های ارزشمند جامعه باشند.

بنابر این گزارش صابری مدیر مسئول روزنامه قرآنی «اعتدال»  با اظهار خرسندی از حضور مدیر مؤسسه کشوری مهد قرآن و همراهان گفت طی ۱۳ سال فعالیت این روزنامه قرآنی کشور مؤسسه مهد قرآن دومین نهاد قرآنی می باشد که از اعتدال بازدید می کنند. وی با گلایه مندی از کم توجهی برخی مسئولین قرآنی و فرهنگی به رسانه های دینی تصریح کرد جایگاه و ظرفیت رسانه‌های دینی برای اثرگذاری، تحول، بیان نقاط ضعف و قوت، افزایش شور و شوق، هم افزایی بین مراکز و مؤسسات قرآنی بسیار مؤثر است و افزود: استفاده از خلاقیت ها و نوآوری ها در حوزه فعالیت های قرآنی برای جذب حداکثری قرآن آموزان به ویژه نسل جوان جایگاه ویژه دارد.


خبرگزاری مهر این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

[ منبع این خبر سایت تبیان-قرآن می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-قرآن منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X