ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ریگی در آسمان دستگیر می‌شود، اما قاچاق مهار نمی‌شود!

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه "ریگی" در آسمان دستگیر می شود اما قاچاق مهار نمی شود،گفت: وجود این حجم گسترده از کالای قاچاق در کشور معنایی ندارد مگر آنکه چراغ سبزهایی در این رابطه در دل دستگاه ها وجود داشته باشد. خانه ملت: عبدالرضا مصری درخصوص مبارزه با قاچاق کالا درکشور گفت: ضعف درخصوص مبارزه با قاچاق کالا به این دلیل است که احساس می کنم که مبارزه گران با قاچاق کالا دچار مشکل هستند.    
 
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، در خصوص مبارزه با کالای قاچاق ادامه داد: گاهی یک مسئله به قدری در جامعه گسترده می شود که موضوع به اصطلاح گم می شود و در حال حاضر نیز به دلیل گستردگی قاچاق کالا در جامعه، موضوع گم شده است.
 
حدود 75 هزار میلیارد تومان میزان ارزش کالای قاچاق کشور
 
این نماینده مردم در مجلس نهم با انتقاد از حجم بالای از کالای قاچاق در کشور گفت: حدود 75 هزار میلیارد تومان میزان ارزش کالای قاچاق به کشور بوده این در حالی است که این آمار تنها مربوط به مواد مخدر نیست و شامل کالاهای مختلف مانند لوازم خانگی است.
 
مصری گفت: به نظر بنده وجود این حجم گسترده از کالای قاچاق در کشور معنایی ندارد مگر آنکه چراغ سبزهایی در این رابطه در دل دستگاه ها وجود داشته باشد، البته کسی را در این رابطه متهم نمی کنم.
 
وی گفت: باید پذیرفت کشوری که در مقابل تمامی دشمنان ایستادگی کرده است و بطور مثال شخصی به نام "ریگی" را در آسمان دستگیر می کند نمی تواند تا این حد ضعیف باشد که نتواند در برابر قاچاق کالا بایستد، مگر اینکه مناسبات دیگری وجود داشته باشد که البته از آن خبر ندارم.
 
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امیدوارم دستورات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با قاچاق کالا با جدیدت اجرایی شود.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده