ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

توهين به نشر و كتاب در نمایشگاه کتاب +عکس

به گزارش مشرق، حجت الاسلام محمدرضا زائری در صفحه شخصی خود با اشاره به بازدیدش از نمایشگاه کتاب امسال در شهر آفتاب نوشت:

توهين به نشر و كتاب در نمایشگاه کتاب +عکس

توهين به نشر و كتاب و فرهنگ!
در ميان همه شيريني هاي نمايشگاه كتاب امسال متأسفانه يك رويداد تلخ و تأسف بار بود كه من آن را "فاجعه نمايشگاه" مي دانم و به خاطر آن به شدت از همه مسؤولان نمايشگاه گله مند هستم و شكايت دارم زيرا آن را توهين جدي به همه ناشران و نويسندگان و اهل كتاب و فرهنگ مي دانم.

در روزهاي مختلف يك بروشور به شكل گسترده ميان جمعيت توزيع مي شد (و زير دست و پا مي افتاد) كه عكس آقاي عباس جديدي روي آن بود و به نظر مي رسيد مربوط به يك مؤسسه خيريه باشد.

تا اينجاي كار خيلي عجيب نبود اما بعد كه از جلوي غرفه رد شدم و ايشان را در غرفه اي ديدم كه تنها دو عنوان كتاب را عرضه مي كرد تعجب كردم چون مسؤولان نمايشگاه تنها به ناشراني غرفه مي دهند كه حداقل چهل عنوان كتاب داشته باشند ، اما باز هم به حساب همه پارتي بازي هايي گذاشتم كه در اين كشور به آنها عادت كرده ايم ، اما راستش زماني به عمق فاجعه پي بردم كه كتاب "آموزش نماز" تأليف اين آقاي كشتي گير را ديدم (كه گويا اشتباه برخي در نامزدكردنش براي شوراي شهر باعث توهم او شده و فكر كرده مي تواند پايش را توي كفش اهل فرهنگ بكند) با ديدن كتاب واقعا از خودم خجالت كشيدم و فكر مي كنم كساني كه زير بار اين شرمساري رفتند بايد پاسخگو باشند.

از اداره كتاب كه به اين كشكول اجازه نشر داده تا مسؤولان نمايشگاه كه احتمالا تحت فشار حاضر به اختصاص غرفه به اين ملغمه اي شده اند كه پيش و بيش از هر چيز اهانت به نشر مذهبي و فكر ديني است. و اين وسط نمي فهمم كنار اين كلكسيون شگفت انگيز ، اين عكس برهنه كشتي را كجاي دلم بگذارم !؟!

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز-پربازدیدها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده