ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بهسازی ۱۴ هزار مترمربع از معابر نهاوند از ابتدای سال جاری تاکنون

امیررضا یوسفیان در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه رعایت استانداردها و کیفیت آسفالت در سطح معابر تأثیر بسزایی در ایجاد شهری ایده آل دارد، اظهار داشت: با توجه به وضعیت نامناسب قسمت‌هایی از آسفالت کوچه‌ها و خیابان‌های شهر، اجرای عملیات روکش آسفالت معابر توسط  واحد عمران این شهرداری در حال انجام است.

وی از اجرای ۱۴ هزار مترمربع آسفالت معابر به میزان ۲۰۰۰ تن از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و عنوان کرد: هدف از انجام این اقدامات بهسازی و زیباسازی محیط، بهبود تردد خودروها، ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری است.

وی از ادامه عملیات اجرایی آسفالت معابر در دیگر نقاط شهر تا پایان سال خبر داد و گفت: شهرداری با توجه به اینکه از عمر آسفالت برخی خیابان‌ها و معابر نهاوند مدت زیادی می‌گذرد و با توجه به سیاست‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری و در راستای تأمین رضایت شهروندان طرح آسفالت و روکش خیابان‌های اصلی و فرعی را در سال جاری به‌صورت جدی آغاز کرده است.

وی ادامه داد: بر اساس اولویت‌بندی کارشناسان و درخواست همشهریان، تمامی معابر و خیابان‌هایی که نیاز به روکش و یا آسفالت دارند را در آینده آسفالت می کنیم.

یوسفیان با اشاره به وضعیت نامطلوب آسفالت معابر بلوار خبرنگار و خیابان سلمان فارسی از انجام عملیات روکش آسفالت در این مناطق در حال حاضر خبر داد و عنوان کرد: معابر اصلی و مناطق حفاری‌شده توسط ادارات خدمات رسان همانند خیابان سلمان فارسی و کوچه‌های اطراف، بلوار خبرنگار و ۹ دی شهرک شهید حیدری هم‌اکنون در حال اجرا است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده