ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اولویت بندی آسیبهای اجتماعی توسط دولت

 با توجه به افزایش آسیبهای اجتماعی در کشور و همچنین تاکید مقام معظم رهبری برای کنترل و کاهش آسیبها، اعتبار ویژه ای امسال به این بخش اختصاص پیدا کرده است. بخش اجتماعی تبیان آسیب های اجتماعی

 محمد اسماعیل سعیدی افزود: با توجه به افزایش آسیبهای اجتماعی در کشور و همچنین تاکید مقام معظم رهبری برای کنترل و کاهش آسیبها، اعتبار ویژه ای امسال به این بخش اختصاص پیدا کرده است.

وی در مورد اولویت بندی آسیبهای اجتماعی در کشور گفت: ابتدا باید مشخص شود کدام آسیبها بیشتر از بقیه در کمین جوانان و نوجوانان کشور قرار دارد و بر همین اساس برنامه ریزی انجام شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: اولویت بندی آسیب ها بر عهده کمیسیون اجتماعی دولت است که باید نسبت به این کار اقدام کند.

سعیدی افزود: پس از اعلام آسیبهای پر خطر براساس آن سهم اعتباری هر دستگاه نیز مشخص خواهد شد.

به گفته وی،دستگاههای مختلف موظف هستند در سال جاری با توجه به اعتبار تخصیص یافته در ارتباط با کاهش و کنترل آسیبهای اجتماعی اقدام کنند.

وی گفت: در غیر اینصورت باید به مجلس پاسخگو باشند و نمایندگان مجلس بر کار آنها نظارت خواهند کرد.
 


منبع:  فرهنگ نیوز این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

[ منبع این خبر سایت تبیان-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X