ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هشدار اداره فدرال پلیس جنایی آلمان درباره نفوذ روزافزون سلفی‌ها به گروه‌های پناهنده

اداره فدرال جنایی آلمان اداره فدرال پلیس جنایی آلمان درباره گرایش پناهندگان به افراط‌گرایی به دلیل نفوذ سلفی‌ها به جمع این گروه‌ها هشدار داده و در این باره ابراز نگرانی شدید کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه "فرانکفورتر آلگماینه سایتونگ"، اداره فدرال پلیس جنایی آلمان درباره گرایش پناهندگان به افراط گرایی توسط واعظان افراط گرای اسلامی هشدار داد.

اداره فدرال پلیس جنایی آلمان درباره نفوذ روزافزون اسلام گرایان افراطی به گروه های پناهنده هشدار داد.

"هولگر مونش"، رئیس اداره فدرال جنایی آلمان در این باره اظهار داشت که وی این خطر را می بیند که سلفی های افراط گرا از شرایط اظطراری پناهجویان در آلمان سوء استفاده کنند.

پناهندگان مسلمان و جوان در آلمان همزمان می خواهند اعتقادات و وظایف مذهبی خود را انجام دهند و اگر آن ها در یک مسجد گرفتار یکی از وعاظ سلفی شوند خطر افراط گرایی برای آن ها به وجود می آید.

مونش درباره فعالیت های گروه های افراط گرا در مساجد ابراز نگرانی شدید کرد. وی خواستار اقدامات بیشتر ائمه جماعات مساجد در مبارزه با افراط گرایی شد.

رئیس اداره فدرال پلیس جنایی آلمان همچنین درباره کیفیت جدید خشونت علیه پناهندگان هشدار داده و تاکید کرد که برای ما این نگرانی وجود دارد که کیفیت این گونه خشونت ها افزایش یابد. در سال جاری میلادی تا کنون حدود 45 حمله آتش سوزی به اقامتگاه های پناهندگان وجود داشته است.

وی همچنین درباره افزایش خشونت های کلامی ناشی از تنفر در اینترنت هشدار داده و گفت: تعداد این گونه جرائم گزارش شده حدود سه هزار مورد بوده است. خشونت های کلامی می تواند زمینه ای برای حمله به پناهندگان باشد. ما این مسئله را بسیار جدی می گیریم.

انتهای پیام/ 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده