ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بارش 728 میلی متری باران در کرمانشاهافزایش 5 درجه ای دمای روزانه استان

شاهرخ پارسا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: این مقدار بارش در مقایسه با مدت مشابه سال زراعی قبل 124 درصد و در مقایسه با میانگین بلندمدت استان نیز 64 درصد رشد نشان می دهد.
وی افزود: در بین شهرهای استان، پاوه با بارشی به مقدار یک هزار و 265 میلی متر بیشترین میانگین بارندگی را به خود اختصاص داده است.
پارسا یادآور شد: این مقدار بارش در مقایسه با مدت مشابه سال زراعی قبل 113 درصد و در مقایسه با دوره بلند مدت 79 درصد رشد نشان می دهد.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه همچنین میانگین بارندگی شهر کرمانشاه از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون را 651 میلیمتر عنوان و اظهار کرد: این مقدار بارش در مقایسه با مدت مشابقه قبل 184 درصد و در مقایسه با دوره بلندمدت 53 درصد رشد داشته است.
وی همچنین به سامانه بارشی اخیر استان که از عصر چهارشنبه تا صبح جمعه در استان فعال بود نیز اشاره و اظهار کرد: این سامانه بارشی به مقدار پنج ملی متر برای سطح استان به همراه داشت.
پارسا، با بیان اینکه بیشترین بارش این سامانه از شهر کرند با 14 میلی متر گزارش شد، میانگین بارش شهر کرمانشاه را نیز 9 میلی متر عنوان کرد.
وی در پایان افزایش متوسط چهار تا پنج درجه ای دمای هوای استان در طول روز تا پایان هفته خبر داد و گفت: در هفته جاری بارش چندانی پیش بینی نمی شود.
7458/8066

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده