ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حاکم اینترنت از دولت آمریکا درخواست استقلال کرد -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاسایر ترفندها آکاایران:  

 حاکم اینترنت از دولت آمریکا درخواست استقلال کردبه گزارش آکاایران: " آیکان " سازمان بین المللی ثبت دامنه ها و نامهای اینترنتی از دولت آمریکا خواست که کنترل رسمی خود را روی اینترنت به طور مستقل و بدون دخالت دولت انجام دهد...


" آیکان " سازمان بین المللی ثبت دامنه ها و نامهای اینترنتی از دولت آمریکا خواست که کنترل رسمی خود را روی اینترنت به طور مستقل و بدون دخالت دولت انجام دهد.

,حاکم اینترنت از دولت آمریکا درخواست استقلال کرد, سایت ,iran ,[categoriy]

حاکم اینترنت از دولت آمریکا درخواست استقلال کرد

حاکم اینترنت از دولت آمریکا درخواست استقلال کرد -آکاحاکم اینترنت از دولت آمریکا درخواست استقلال کرد, سایت ,iran , ایرنا، ایران، خبرگزاری, خبرجنوب,روزنامه,حوادث ,شیراز اخبار ,شیراز ,امروز, فال هفته,خبرورزشی ,خبرکشورهای,عربی ,عربی کشور,حال ,اخبار ,حوادث ,خبر ,حادثه, khabar ,shiraz ,shiraz ,shiraz news, news, fars news, khabar e jonoob, irna, islamic republic news agency, khabar e varzeshi,khabar e arabi,international khabar,webdesign, nachricht, Nachricht, iranian nachricht,shiraz,khabar,dubai,emirates,news,

آکاایران: حاکم اینترنت از دولت آمریکا درخواست استقلال کرد


اینترنت در آمریکا متولد شد و "آیکان" نیز که سازمان بین المللی ثبت دامنه ها و نامهای اینترنتی است زیر نظر مستقیم دولت آمریکا قرار دارد.
این درحالی است که کمیسیون اروپا از سالها قبل روی ایجاد یک سیستم مستقل که کاملا به وسیله بخش خصوصی و بدون نظارت هیچ دولتی اداره می شود، کار می کند.
به همین منظور "آیکان" با ارسال گزارشی به دولت آمریکا به تشریح اهداف و چشم انداز خود از ارائه درخواست کنترل اینترنت به روشی کاملا مستقل پرداخته است.
توافقی که با عنوان "توافق پروژه الحاقی" پیش از این میان آیکان و دولت آمریکا به امضا رسیده است، این سازمان بین المللی را زیر نظارت وزارت بازرگانی آمریکا قرار می دهد که مفاد این توافقنامه در سال 2009 به پایان می رسد.

سایر ترفندها - خبر : عصر ایران - http://asriran.com/view.php?id=34455[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-تکنولوژی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X