ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هشدار درباره استفاده نامناسب از ویکیپدیا -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاسایر ترفندها آکاایران:  

 هشدار درباره استفاده نامناسب از ویکیپدیابه گزارش آکاایران: این گزارش افزود: سیاست این پایگاه مبنی بر درج نکردن اسامی نویسندگان مداخل نیز باعث شده خوانندگان مقاله در ارزیابی مقاله با مشکل بیشتری مواجه شوند...


کارشناسان درباره عادت به استفاده از دائرة المعارف اینترنتی ویکیپدیا به عنوان یک سایر ترفندها - قابل اعتماد و مناسب برای اطلاعات علمی و تخصصی هشدار دادند.

,هشدار درباره استفاده نامناسب از ویکیپدیا, سایت ,iran ,[categoriy]

هشدار درباره استفاده نامناسب از ویکیپدیا

هشدار درباره استفاده نامناسب از ویکیپدیا -آکاهشدار درباره استفاده نامناسب از ویکیپدیا, سایت ,iran , ایرنا، ایران، خبرگزاری, خبرجنوب,روزنامه,حوادث ,شیراز اخبار ,شیراز ,امروز, فال هفته,خبرورزشی ,خبرکشورهای,عربی ,عربی کشور,حال ,اخبار ,حوادث ,خبر ,حادثه, khabar ,shiraz ,shiraz ,shiraz news, news, fars news, khabar e jonoob, irna, islamic republic news agency, khabar e varzeshi,khabar e arabi,international khabar,webdesign, nachricht, Nachricht, iranian nachricht,shiraz,khabar,dubai,emirates,news,

آکاایران: هشدار درباره استفاده نامناسب از ویکیپدیا


به گزارش پایگاه اینترنتی شبکه الجزیره ، شماری از پژوهشگران دانشگاه دیاکن استرالیا تاکید کردند : این پایگاه می تواند میان افراد و سایر ترفندها - اصلی اطلاعات حائل شود و مانع دستیابی آنان به اطلاعات دقیق شود.
این کارشناسان در مطالعه خود که مربوط به حوزه طبق بندی اطلاعات است ، افزودند : اعتماد دانشجویان به ویکیپدیا به عنوان یک سایر ترفندها - گسترده و آزاد اطلاعات و تایید این کار توسط اساتید و افراد دانشگاهی باعث شده تا در میان دانشجویان نسلی ایجاد شود که توانایی بازیابی اطلاعات در منابع اصلی آن را ندارند.
این پژوهش با پرداختن به روش این پایگاه برای جمع آوری اطلاعات از منابع اصلی آنها خاطرنشان کرد: افرادی که مداخل ویکیپدیا را تالیف می کنند غالبا در زمینه فعالیت خود متخصص نیستند، این در حالی است که در دائرة المعارف های متعارف دیگر گروهی از دبیران خبر متخصص به همراه عده ای از کارشناسان در زمینه های مختلف مداخل مختلف را تالیف می کنند.
این گزارش افزود: سیاست این پایگاه مبنی بر درج نکردن اسامی نویسندگان مداخل نیز باعث شده خوانندگان مقاله در ارزیابی مقاله با مشکل بیشتری مواجه شوند.
این گروه پژوهشی در پایان هشدار داد ، در صورتی که اساتید ، کارمندان و دانشگاهیان تعامل با ویکیپدیا به عنوان یک سایر ترفندها - مورد اعتماد را ادامه دهند دانش حقیقی ارزش خود را از دست می دهد و کارشناسان و متخصصین به حاشیه خواهند رفت.

سایر ترفندها - خبر : عصر ایران - http://asriran.com/view.php?id=41144[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-تکنولوژی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده