ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هکرها نتوانستند سنجش را هک کنند -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاسایر ترفندها آکاایران:  

 هکرها نتوانستند سنجش را هک کنند



به گزارش آکاایران: وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: هکرهای بسیار معروفی از کشورهای اروپایی و شرق آسیا، می خواستند سامانه سازمان سنجش را هک کنند که با تمهیدات از پیش اندیشیده شده، هیچ کدام از آنها موفق نشدند...


وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: هکرهای بسیار معروفی از کشورهای اروپایی و شرق آسیا، می خواستند سامانه سازمان سنجش را هک کنند که با تمهیدات از پیش اندیشیده شده، هیچ کدام از آنها موفق نشدند.

,هکرها نتوانستند سنجش را هک کنند, سایت ,iran ,[categoriy]

هکرها نتوانستند سنجش را هک کنند

هکرها نتوانستند سنجش را هک کنند -آکاهکرها نتوانستند سنجش را هک کنند, سایت ,iran , ایرنا، ایران، خبرگزاری, خبرجنوب,روزنامه,حوادث ,شیراز اخبار ,شیراز ,امروز, فال هفته,خبرورزشی ,خبرکشورهای,عربی ,عربی کشور,حال ,اخبار ,حوادث ,خبر ,حادثه, khabar ,shiraz ,shiraz ,shiraz news, news, fars news, khabar e jonoob, irna, islamic republic news agency, khabar e varzeshi,khabar e arabi,international khabar,webdesign, nachricht, Nachricht, iranian nachricht,shiraz,khabar,dubai,emirates,news,

آکاایران: هکرها نتوانستند سنجش را هک کنند


محمد مهدی زاهدی در حاشیه نشست هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفت: بحث برگزاری کنکور روند خوبی را می گذراند و پخش پرسش ها در کشور، همین طور پاسخنامه ها در کمال صحت و سلامت به مقصد رسید و در آن جاهایی که از قبل پیش بینی شده بود، نگهداری می شود و از نظر حفاظتی نیز در جای امنی هستند.
وی افزود: همچنین توزیع کارت به صورت آنلاین و رایانه ای بود و از یک میلیون و 250 هزار داوطلب بیش از یک میلیون و 110 هزار نفر کارت ورود به جلسه را گرفته اند.
زاهدی گفت: همچنین از تجمعاتی که ممکن بود به دلیل دریافت کارت مقابل حوزه های دریافت کارت به وجود بیایید جلوگیری شد.
زاهدی همچنین در ادامه درباره بحث حادثه اخیر کوی نیز در پاسخ به پرسش خبرنگاری گفت: ما بحث کوی را جدای از مسائل شهر تهران و برخی جاهای دیگر نمی دانیم و همین ها یک بستر است که باید به صورت ریشه ای بررسی شود.
وی افزود: اگر تنها خود را در چهارچوب کوی محدود کنیم، آن ریشه یابی صورت نمی گیرد و اگر در سال 78 این کار ریشه ای بررسی و با عوامل آن جدی برخورد شده بود، هرگز این اتفاقات رخ نمی داد.
زاهدی گفت: کمیته هایی در جاهای گوناگون از جمله در خود دانشگاه تهران، وزارت علوم و مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است تا مسأله ریشه یابی شود و با کسانی که حرفه ای این حادثه را پدید آوردند، برخورد کنیم.

سایر ترفندها - خبر : تابناک - http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=52897



[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-تکنولوژی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده