ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ارائه خدمات وایمکس تا 2 ماه آتی -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاسایر ترفندها آکاایران:  

 ارائه خدمات وایمکس تا 2 ماه آتیبه گزارش آکاایران: طبق برنامه قرار است ظرف یک و حداکثر دو ماه آینده اپراتورها نسبت به راه اندازی سرویسهای وایمکس اقدام کنند در غیر این صورت مشمول جریمه می شوند...


,ارائه خدمات وایمکس تا 2 ماه آتی, سایت ,iran ,[categoriy]

ارائه خدمات وایمکس تا 2 ماه آتی

ارائه خدمات وایمکس تا 2 ماه آتی -آکاارائه خدمات وایمکس تا 2 ماه آتی, سایت ,iran , ایرنا، ایران، خبرگزاری, خبرجنوب,روزنامه,حوادث ,شیراز اخبار ,شیراز ,امروز, فال هفته,خبرورزشی ,خبرکشورهای,عربی ,عربی کشور,حال ,اخبار ,حوادث ,خبر ,حادثه, khabar ,shiraz ,shiraz ,shiraz news, news, fars news, khabar e jonoob, irna, islamic republic news agency, khabar e varzeshi,khabar e arabi,international khabar,webdesign, nachricht, Nachricht, iranian nachricht,shiraz,khabar,dubai,emirates,news,

آکاایران: ارائه خدمات وایمکس تا 2 ماه آتی


رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از نهایی شدن سرویسهای وایمکس ظرف حداکثر دو ماه آینده خبر داد و گفت: طبق برنامه اپراتورها باید در دو ماه آینده خدمات وایمکس را ارائه دهند در غیر این صورت مشمول جریمه می شوند.
محمود خسروی با اشاره به زمان ارائه خدمات وایمکس افزود: در حال حاضر اپراتورهای وایمکس در حال ترخیص تجهیزات و نصب و راه اندازی آنها هستند.
وی اظهار داشت: طبق برنامه قرار است ظرف یک و حداکثر دو ماه آینده اپراتورها نسبت به راه اندازی سرویسهای وایمکس اقدام کنند در غیر این صورت مشمول جریمه می شوند.
خسروی با اشاره به تاخیر ارائه پروانه به برخی از اپراتورها اضافه کرد: بعضی از اپراتورها با تاخیر پروانه خود را دریافت کردند ولی امیدواریم در زمان مقرر سرویسها ارائه شوند.
وی همچنین با اشاره به تعرفه های سرویسهای وایمکس خاطرنشان کرد: تعرفه های وایمکس از سوی اپراتورها پیشنهاد شده است که در حال حاضر در سازمان تنظیم مقررات حال بررسی و رسیدگی است. تلاش ما بر این است که تعرفه ها به گونه ای اعلام شود که در سبد خانواده ها قرار گیرد.
وایمکس (WiMAX) سیستم ارتباطی و دیجیتالی بی سیم است که امکان دستیابی بی سیم باند پهن را برای مشترکان فراهم می کند. شبکه های بنا شده با تکنولوژی WiMAX، جز شبکه های wireless شهری محسوب می شوند که قادرند منطقه بسیار وسیعی را پوشش دهند.
این فناوری امکان استفاده اینترنت بسیار پر سرعت را برای سازمانها و ارگانها و شرکتهای تجاری و همچنین منازل مسکونی فراهم می کند. علاوه بر این از انتقال داده، صدا و تصویر به خوبی پشتیبانی می کند و سرویسی که ارائه می شود به صورت کاملا نامحدود است و هیچ گونه محدودیت حجمی و یا زمانی ندارد از این رو کاربر می تواند بدون هیچ محدودیت زمانی در تمام شبانه روز به هر مقدار و حجمی که پهنای باند و ی اجازه دهد download و یا upload داشته باشد.

سایر ترفندها - خبر : تابناک - http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=74963[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-تکنولوژی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده