ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ابراز رضایت عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از عملکرد بانک کشاورزی

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اذعان دارد که بانک کشاورزی در دوران تحریم ارتباطات خود را با کارگزاران حفظ کرد و در حال حاضر نیز می تواند با استراتژی ارائه تسهیلات ارزی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف کشاورزی ، در زمینه توانمندی هر چه بیشتر اقتصاد کشاورزی حرکت کند. تابناک: حجت الاسلام حبیب برومند، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه بانک کشاورزی طلب میلیاردی از دولت دارد اما با این وجود عملکرد بسیار خوبی داشته است، در خصوص عملکرد بانک کشاورزی در حوزه ارائه تسهیلات و تامین اعتبارات بخش کشاورزی گفت: به رسم سنت قدیمی همواره یکی از بزرگترین چالش های همیشگی دولتها تامین گندم مایحتاج مردم بوده است. خوشبختانه با وجود میزان قابل توجه بدهی دولت به بانک کشاورزی این بانک همچنان در حال ارائه تسهیلات با شرایط مناسب به فعالین و کشاورزان حوزه گندم فعال است. 

وی در تکمیل سخنان خود عنوان کرد: بانک کشاورزی در دوران تحریم توانست ارتباطات مطلوب کارگزاری خود را با کارگزاران جهانی حفظ  کند و در حال حاضر نیز با 90 بانک بین المللی در سراسر دنیا از طریق سوئیفت ارتباط دارد. به گفته برومند ارائه تسهیلات ارزی برای بهبود فضای سرمایه گذاری یکی از اقدامات موثری است که این بانک می تواند در اولویت های  کار خود قرار دهد. 

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به جلسه اخیر برخی اعضای کمیسیون کشاورزی با مدیرعامل بانک کشاورزی اذعان کرد :  ضمن تشکر از خدمات این بانک در زمینه ارائه تسهیلات به نرخ 4درصد و به صورت یکساله به کشاورزان و علل الخصوص ارائه همین تسهیلات به کشاورزان خسارت دیده منطقه پارس آباد و بیله سوار، با وجود فقدان بیمه زمین های کشاورزی، توصیه کرد: در حال حاضر یکی از بهترین کارهای که می تواند در زمینه کشاورزی صورت پذیرد ارائه وام های ارزی به منظور ترغیب سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در بخش کشاورزی است تا با این استراتژی زمینه توانمندی هرچه بیشتر بخش کشاورزی مهیا شود .

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X