ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آموزش زبان های خارجی باید با یک جدول زمان‌بندی مناسب جلو رود

اسفندیار چهاربند در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ی تنوع آموزش زبان در مدارس بیان کرد: بحث ساماندهی آموزش زبان های خارجی را  شورای عالی انقلاب فرهنگی برعهده دارد که یکی از آن ها ساماندهی زبان انگلیسی است.

وی افزود: شواری عالی انقلاب فرهنگی مرجع سیاست گذاری موضوعات فرهنگی از جمله زبان آموزش که یک مقوله مهم فرهنگی محسوب می شود که حتما سیاستگذاری ها با عطف به بیانات مقام معظم رهبری انجام می گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران بیان کرد: آموزش زبان های خارجی باید با یک جدول زمانبدی مناسب جلو رود و براساس امکاناتی که به وجود می آید به سمت تحقق فرمایشات رهبری برویم.

معلمان متوسطه که وارد دوره ابتدایی شده اند جابه جا نمی شوند

وی در ادامه در باره ی آموزگارانی که مهلت انتقالی آنان در شهر تهران رو به اتمام است نیز گفت: ما تمایل داریم آموزگارانی که مهلت ماموریت و انتقالی آنان رو به اتمام است را تمدید کنیم یا پیگیری کنیم تا از انتقالی موقت به انتقالی دائم تبدیل شوند.

وی تاکید کرد: امسال کسی را به اجبار از مقاطع متوسطه به مقاطع ابتدایی نخواهیم آورد اما افرادی که سال گذشته از متوسطه وارد تدریس در دوره ابتدایی شدند همچنان در این دوره خواهند ماند.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر افرادی درخواست انتقال از تدریس مقطع ابتدایی به متوسطه را داشته باشند وضعیت چگونه خواهد شد، گفت: این درخواست به شرطی پذیرفته می شود در مقطعی که امسال هستند عدم نیاز وجود داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X