ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شرایط ورزش‌های المپیکی در وضعیت اضطرار است

به گزارش مشرق، ابراهیم جوادی گفت: فدراسیون کشتی فراتر از توان خود با مدیریتی مناسب امکاناتی برای تیم‌های ملی فراهم کرده است. شرایط تغذیه و ... در حد مناسبی است و از سوی دیگر کادرهای فنی هم درخواست شرکت در هر تورنمنتی داشته‌اند در همه رده‌ها انجام شده است.

وی ادامه داد: قطعا حضور در المپیک امکاناتی فراتر از این می‌خواهد، اما این کار ملی مانند المپیک قبلی نیاز به حمایت ملی دارد. دغدغه‌های بنا برای موفقیت تیم خود است، اما به هرحال وی شرایط را به خوبی می‌داند و بعنوان یک قدیمی کشتی از بنا می‌خواهم موارد مد نظر خود را به صورت روشن با مسئولان بصورت خصوصی بیان کند تا فدراسیون پیگیری کند، همانطور که دغدغه‌های فنی وی تاکنون به بهترین نحو مرتفع شده است.

دارنده 4 مدال طلای جهان و برنز المپیک گفت: قطعا فدراسیون می‌تواند بخشی از آنها را برطرف کند و بخشی را هم بنا باید با توجه به شرایط بپذیرد که به دلیل عدم حمایت میسر نیست زیرا وی از وضعیت آگاه بود و مسئولیت پذیرفته است. صحبت‌های بنا با توجه به شرایط خاص و عدم شنیدن صدای المپیکی‌ها قطعا تاثیری روی مسئولان ندارد و او باید به فکر مدال المپیک و شادی دل مردم باشد زیرا آنچه به جایی نرسد فریاد است.

عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد خاطر نشان کرد: شرایط ورزش‌های المپیکی در وضعیت اضطرار است، اما کسی صدای این ورزش‌ها را نمی‌شنود. از دکتر روحانی، رئیس جمهور و دکتر نوبخت می‌خواهم صدای ورزش‌های المپیکی را شنیده و تا دیر نشده کاری انجام دهند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده