اجرای هفت هزار و 430 طرح خودکفایی نیازمندان در البرز

علی سالارکیا روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به فعالیت 8 ناظر ویژه طرح های اشتغال نیازمندان در البرز افزود:یکی از برنامه های اصلی کمیته امداد در جهت ارتقاء ضریب موفقیت مددجویان تحت حمایت و نیازمندان غیرتحت حمایت در اجرای طرحهای اشتغال ، نظارت دوره ای کارشناسان بعد از اعطای تسهیلات و آغاز اجرای طرح است .
وی با بیان اینکه طرحهای اشتغال مددجویی در زمینه های دامپروری ، کشاورزی ، صنایع دستی و خدماتی در حال اجراست، ادامه داد: به طور میانگین هر طرح اشتغال سالانه سه بار مورد بازدید ناظران اشتغال این اداره کل قرار می گیرند و از راهنمایی های شغلی پس از اجرای طرح بهره مند می شوند .
این مسئول گفت: کمیته امداد در زمینه آموزش روش های نوین بازاریابی محصولات با بهره گیری از اساتید مجرب نیز در قالب همایش های تخصصی به مددجویان و مجریان طرح های اشتغال خدمت ارایه می کند .
وی خاطرنشان کرد: این نهاد سعی دارد ضمن ارایه خدمات حمایتی ، زمینه های اشتغال مددجویان تحت حمایت خود را از طریق اعطای تسهیلات خودکفایی ، مشاوره شغلی ، کاریابی و ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای ایجاد و در نهایت آنها را از چرخه حمایتی خارج کند .
وی گفت: با معرفی مددجویان جویای کار تحت حمایت به آموزشگاه‌ها و مراکز تخصصی فنی و حرفه ای طرف قرارداد با کمیته امداد امام خمینی (ره) مددجویان کمیته امداد به صورت رایگان در دوره های آموزش‌ شغلی و مهارتی شرکت می کنند .
مدیرکل کمیته امداد البرز یادآور شد: پایداری طرح های اشتغالزایی نشان می دهد که مهارت های آموزش داده شده به مددجویان تحت حمایت ، در ثبات شغلی آنها نقش تأثیرمطلوبی داشته است .
8029/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای هفت هزار و 430 طرح خودکفایی نیازمندان در البرز» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X