ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

راهبرد پیشرفت و تحقق اقتصادمقاومتی اعلام شد

به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا صادقی در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب گفت: آموزش مهمترین راهبرد پیشرفت و تحقق اقتصاد مقاومتی است و دنیا به این نتیجه رسیده است که مبالغی که برای آموزش صرف می شود، هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری برای آینده و تامین کننده منافع جامعه بشری است.

وی، آموزش را کلید توسعه و توانمندسازی جوامع دانست و اظهارداشت: تا نونهالان، کودکان، دانش آموزان و دانشجویان  آموزش‌های لازم را نبینند، نباید انتظار داشته باشیم که قادر باشند به راحتی از موانع و آسیب‌هایی که در مسیر زندگی آنها ممکن است ایجاد شود، عبور کنند و بر این اساس سامانه ارزیابی عملکرد کارسنج کمک شایانی به ارتقای مبحث آموزش در مراکز علمی کرده است.

این کارشناس با تاکید بر نقش موثر آموزش در توسعه کارآفرینی، گفت: با توجه به اهمیت کلیدی آموزش و کار آفرینی در اقتصاد نوین، به جرات می توان گفت که وضعیت بنگاه‌های اقتصادی به سمتی پیش می رود که بدون کسب آموزش، داشتن تخصص فنی، امکان کارآفرینی، مدیریت و یا حتی کارکردن برای اشخاص میسر نیست و همین امر مسئله آموزش را سرآمد همه برنامه ها قرار داده است. برنامه ای که در کشور ما باید هرچه بیشتر توسعه و گسترش یابد.

صادقی خاطرنشان کرد:  تحلیل و ارزیابی عملکرد آموزشی در مراکز علمی بسیار اهمیت دارد و با اجرای این سیاست همواره می توان به اهداف گوناگونی مانند شناخت فرصت‌ها، چالش‌ها، چگونگی بهره برداری از آنها، ابداع روش‌های جدید علمی آموزشی و دستیابی به جایگاه نخست علمی منطقه عمل پوشاند.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده