ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

موالید در شهرستان تیران و کرون کاهش یافت

اصغر رضازاده روز شنبه در گفت و گو باایرنا افزود: براساس بررسی آمار سال گذشته کودکان متولد شده در این شهرستان نسبت به سال 93 نشاندهنده کاهش سه درصدی موالید در این شهرستان است.
وی نرخ تولد در این شهرستان را بیش از 18 درصد اعلام کرد و گفت: سال گذشته بیش از یکهزار و 300 نوزاد در شهرستان تیران و کرون متولد شده و شناسنامه دریافت کرده اند.
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان تیران و کرون با اشاره به اینکه شال گذشته 300 نفر در این شهرستان فوت کردند، افزود: میزان وفات در این شهرستان نیز بیش از سه درصد کاهش یافت.
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان تیران و کرون بااشاره به فراوانی نامگذاری کودکان در این شهرستان گفت: نام های علی، محمد، فاطمه و زهرا بیشترین فراوانی را در بین پسرها و دخترهای تازه متولد شده، دارند.
وی نرخ ازدواج در شهرستان تیران و کرون را نیز 9 درصد اشاره کرد و افزود: میزان ازدواج در این شهرستان در سال گذشته نسبت به سال 93، دو درصد کاهش یافته است .
رضازاده از صدور بیش از چهارهزار و 700 کارت ملی در یکسال گذشته در شهرستان تیران و کرون خبرداد و گفت: تعویض شناسنامه و تمدید کارت ملی قدیمی و تبدیل آن به کارت هوشمند در حال انجام است.
شهرستان تیران و کرون با جمعیت 72 هزار و 833 نفر در 45 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
مهد/ 7137/ 2093

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده