گشایش کارگاههای آموزشی سمن های زنان و خانواده کشور در اراک

این نشست سه روزه با حضور 210 نفر از نمایندگان سازمان های مردم نهاد حوزه زنان و خانواده استان های تهران، البرز، قزوین، قم و مرکزی در قالب هفت کارگاه آموزشی تخصصی انجام می شود.
شرکت کنندگان در این کارگاه های آموزشی در خصوص مفاهیم شبکه ، کارکردها و مزایای آن، ویژگی های ساختار شبکه ای و ارتباط شبکه ای به بحث و تبادل نظر می پردازند.
در هر گروه کارگاهی این برنامه، 30 نماینده سمن های زنان و خانواده عضویت دارند و در مجموع 35 نفر از کارشناسان دستگاه های اجرایی نیز در این مباحث شرکت می کنند.
توانمندسازی سمن های زنان و خانواده از ارتباطات بین بخشی، انجام برنامه های مشارکت جو با راهبری غیردولتی، استفاده موثر از امکانات و نیروی انسانی سمن های زنان از اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی کشوری است.
بازدید از مرکز ناباروری رویان اراک، بازدید از کارگاه کارآفرینی زنان اراک و شرکت شایان برق شهرک صنعتی خیراباد اراک از دیگر برنامه های سفر معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده به اراک است.
استان مرکزی 330 سازمان غیردولتی فعال دارد که 22 سمن آن در زمینه امور زنان و خانواده فعالیت دارند.
سمن های استان مرکزی در قالب هشت شبکه ساماندهی شده اند که مراحل ثبت نهایی را در وزارت کشور می گذرانند.
6012/6013

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گشایش کارگاههای آموزشی سمن های زنان و خانواده کشور در اراک» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X