ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گشایش کارگاههای آموزشی سمن های زنان و خانواده کشور در اراک

این نشست سه روزه با حضور 210 نفر از نمایندگان سازمان های مردم نهاد حوزه زنان و خانواده استان های تهران، البرز، قزوین، قم و مرکزی در قالب هفت کارگاه آموزشی تخصصی انجام می شود.
شرکت کنندگان در این کارگاه های آموزشی در خصوص مفاهیم شبکه ، کارکردها و مزایای آن، ویژگی های ساختار شبکه ای و ارتباط شبکه ای به بحث و تبادل نظر می پردازند.
در هر گروه کارگاهی این برنامه، 30 نماینده سمن های زنان و خانواده عضویت دارند و در مجموع 35 نفر از کارشناسان دستگاه های اجرایی نیز در این مباحث شرکت می کنند.
توانمندسازی سمن های زنان و خانواده از ارتباطات بین بخشی، انجام برنامه های مشارکت جو با راهبری غیردولتی، استفاده موثر از امکانات و نیروی انسانی سمن های زنان از اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی کشوری است.
بازدید از مرکز ناباروری رویان اراک، بازدید از کارگاه کارآفرینی زنان اراک و شرکت شایان برق شهرک صنعتی خیراباد اراک از دیگر برنامه های سفر معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده به اراک است.
استان مرکزی 330 سازمان غیردولتی فعال دارد که 22 سمن آن در زمینه امور زنان و خانواده فعالیت دارند.
سمن های استان مرکزی در قالب هشت شبکه ساماندهی شده اند که مراحل ثبت نهایی را در وزارت کشور می گذرانند.
6012/6013

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده