ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرپرستان استانی برتر خبرگزاری مهر تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار مهر، دوازدهمین نشست استانی خبرگزاری مهر از ۲۲ اردیبهشت ماه جاری به مدت سه روز در مشهد مقدس برگزار شد در این نشست طبق روال سال های گذشته از برخی سرپرستان خبرگزاری در استان ها تجلیل به عمل آمد.

استان کرمانشاه به سرپرستی مسلم معین، استان خراسان جنوبی به سرپرستی فاطمه زیراچی، استان همدان به سرپرستی پروین قادری دانشمند، استان فارس به سرپرستی هادی فتحی، استان بوشهر به سرپرستی سعید رضایی، استان البرز به سرپرستی ساره نوری، استان خوزستان به سرپرستی علی نواصر، استان گلستان به سرپرستی محمد چراغعلی در این نشست تجلیل شدند.

نداشتن خبرخوری و انتشار اخبار در کمترین زمان ممکن در مقایسه با رقبا، داشتن ثبات در تولید روزانه و خط خبری (به روز رسانی صفحات در ساعات مقرر) ارتباط با دستگاه ها و رسانه های استان، تولید بیشترین خبر با حفظ ارزش خبری، در دسترس بودن و امکان ارتباط مستمر ستاد با سرپرست، مشارکت مطلوب در تولید بسته های خبر، تدوین مجله ایران مهر و پرونده های استانی، رعایت آئین نامه ها و دستور العمل های ابلاغی، تولید خبر و گزارش های تاثیرگذار (توان جریان سازی خبری) داشتن شبکه خبری گسترده و داشتن تنوع و توازن در تولید گونه های رسانه ای از جمله شاخص های ارزیابی برای معرفی و تجلیل سرپرستان برتر خبرگزاری مهر بود که از سوی هیئت داوران مورد توجه قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده