ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فضای نشا در دوازدهمین جشنواره ملی فن‌آفرین شیخ بهایی برگزارمی‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، نشا یا «نقطه شروع ارتباط» یکی از بخش‌های دوازدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی است که در این فضا فضای مذاکره میان سرمایه‌گذاران و سازمان‌های بزرگ از یک سو و فن‌آفرینان و صاحبان فرصت‌های سرمایه‌گذاری از سوی دیگر فراهم شده است.

شرکت سرمایه‌گذاری ماجراجویانه گروه پاسارگاد یکی از سرمایه‌گذارانی است که در این بخش حضور دارد و از میان ۴۰ شرکت حاضر در جشنواره ۲۰ مورد را برای مذاکرات اولیه انتخاب کرده است.

در این ارتباط ناجی یادگار کارشناس بازاریابی این گروه در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: این شرکت برای تجاری‌سازی طرح‌ و ایده‌های کسب و کار به شکل مشارکتی فعالیت می‌کند.

وی با بیان اینکه در یازدهمین جشنواره ملی شیخ‌بهایی سال گذشته با شرکت راه سبز چهلستون مذاکره و قراردادی منعقد شده است، افزود: درصد مشارکت در طرح‌های مختلف با آورده‌های طرفین مشخص می‌شود؛ شرکت مورد بحث دانش فنی طرح را تامین و شرکت ما نیز زیرساخت‌های لازم برای اجرایی شدن مانند بحث نقدینگی و تامین مالی،  کمک‌های مدیریتی و غیره را فراهم می‌سازد.

کارشناس بازاریابی شرکت سرمایه‌گذاری ماجراجویانه گروه پاسارگاد تاکید کرد: سرمایه‌گذاری اصلی ما روی خود تیم ارائه دهده طرح کسب و کار  است چراکه این تیم می‌توانند در نهایت موجب موفقیت طرح کسب و کار و یا شکست آن باشد و بر این اساس تعالی مدیریتی و فنی تیم از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی اضافه کرد: پس از رشد و توسعه لازم طرح و شرکت مورد بحث در طول دو تا پنج سال شرکت ماجراجویانه گروه پاسارگاد سهام خود را می‌فروشد که البته اولویت با صاحبان شرکت است.

ناجی با بیان اینکه در انتخاب طرح‌ها بازگشت سرمایه حتی اگر از نظر زمانی طولانی باشد مدنظر است، بیان داشت: در هر صورت انتخاب یک طرح دارای ریسک است و ممکن است به نتیجه نرسد اما در این میان حتی اگر یک تا دو شرکت نیز موفق باشند مابقی شکست‌ها را نیز تحت پوشش موفقیت خود قرار می‌دهد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده