ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استاندار زنجان: بخش خصوصی در تحقق اقتصاد مقاومتی خود را مسئول بداند

جمشید انصاری روز شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: به حتم با تحقق اقتصاد مقاومتی می توان شاهد ارتقای تولید داخلی بود.
وی یادآورشد: به دنبال تحقق اقتصاد مقاومتی می توان گام های موثری در رفع بیکاری جوانان کشور، کاهش تورم و مهار گرانی برداشت و دستاوردهای قابل توجهی به دنبال آن کسب کرد.
انصاری اظهار کرد: در صورتی که به سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب عمل کرد، ضمن آنکه می توان اقتصادی مقاوم ساخت، به بزرگ شدن و رشد اقتصاد ملی نیز کمک خواهد شد.
استاندار زنجان گفت: افرادی باید در عرصه تحقق اقتصاد مقاومتی وارد شوند که دغدغه های اصلی مردم را باور داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: سپردن مسئولیت اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی نافی نقش بخش خصوصی در اجرای این برنامه ها نیست.
انصاری تاکید کرد: بخش خصوصی نیز باید جلساتی داشته باشد تا راهکارهایی برای کمک به تحقق هرچه بهتر و سریعتر سیاست های اقتصاد مقاومتی را توسط خود بررسی و ارائه کند.
استاندار زنجان گفت: تمام دستگاه های اقتصادی وابسته به نهادهای مختلف عمومی، انقلابی، نظامی و حاکمیتی، همه بر اساس نظر رهبر معظم انقلاب موظف هستند همسو و در راستای برنامه های دولت کمک کنند تا اهداف اقتصاد مقاومتی محقق شود.
وی اضافه کرد: همه قوا در یک جهت باید حرکت کنند تا بتوان به این تفاهم ملی حاصل شده، در یک برنامه زمانی معقول جامه عمل پوشاند.
3001/6085

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X