طرح بهسازی معابر و دفع آب‌های سطحی در دزفول اجرا شد

شهردار دزفول شهردار دزفول گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و پس از تخصیص اعتبارات مورد نیاز طرح بهسازی و دفع آب‌های سطحی در بخش مرکزی دزفول توسط شهرداری این شهرستان اجرا شد.

محمد رضا کرمی نژاد در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: شهرداری دزفول متناسب با منابع مالی و نیازهای شهروندان توسعه خدمات شهری و عمرانی خود را مورد توجه قرار داده است و با همین هدف طرح‌های مختلفی را در بخش‌های شهری به اجرا رسانده است.

وی افزود: مطابق با همین نیاز و با پیگیری‌های صورت گرفته و پس از تخصیص اعتبارات مورد نیاز طرح بهسازی و دفع آب‌های سطحی در بخش مرکزی دزفول توسط شهرداری این شهرستان اجرا شد.

شهردار دزفول عنوان کرد: مرحله دوم این طرح اجرای این طرح که که از سال گذشته در دزفول آغاز شده با تکمیل احداث کانال دفع آب و بهسازی خیابان فردوسی بخش مرکزی دزفول طراحی و به اجرا رسیده است.

وی گفت: پیش از این کار لوله گذاری 760 متر از این خیابان حد فاصل خیابان طالقانی تا خیابان شریعتی  دزفول توسط شهرداری انجام شد و هم اکنون عملیات لوله گذاری این خیابان در حد فاصل خیابان شریعتی تا خیابان مدرس به طول 340 متر و عمق 3 متر با لوله‌ها بتنی 1200 در حال اجرا  است.

کرمی نژاد بیان کرد:  اعتبار تعیین شده برای اجرای مرحله دوم از لوله گذاری خیابان فردوسی مبلغ 3 میلیارد و 600 میلیون ریال است که با احتساب آسفالت خیابان و آماده سازی هزینه انجام شده به بیشتر از 12 میلیارد ریال خواهد رسید.

وی افزود: تمام منابع مورد نیاز برای طراحی و اجرای بهسازی و دفع آب‌های سطحی خیابان‌های دزفول از محل بودجه جاری شهرداری تأمین و تخصیص یافته است.

شهردار دزفول اظهار کرد: با اجرای این طرح ضمن زیباسازی فضای شهری نقل و انتقال و ترافیک شهری در این بخش از شهرستان با سرعت بهتری انجام و رضایت عمومی فراهم می‌شود.

وی گفت: در سال گذشته بیش از 80 درصد اعتبارات شهرداری دزفول امسال به امور عمرانی و توسعه زیر ساخت‌های شهری دزفول اختصاص یافته است.

کرمی نژاد بیان کرد: بودجه سال 94 شهرداری دزفول 124 میلیارد تومان بود و توانست در بخش‌های مختلف شهری و عمرانی موجبات توسعه دزفول و رضایتمندی شهروندان را فراهم کند.

شهردار دزفول افزود: امسال نیز با هدف توسعه دزفول در بخش‌های مختلف عمرانی شهرستان بودجه‌ای بالغ بر یک‌هزار و 620 میلیارد ریال توسط شورای شهر و شهرداری دزفول به تصویب رسیده است که اعتبارات شهرداری دزفول با جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی به بیش از 5 هزار میلیارد ریال خواهد رسید.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طرح بهسازی معابر و دفع آب‌های سطحی در دزفول اجرا شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X