ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طرح بهسازی معابر و دفع آب‌های سطحی در دزفول اجرا شد

شهردار دزفول شهردار دزفول گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و پس از تخصیص اعتبارات مورد نیاز طرح بهسازی و دفع آب‌های سطحی در بخش مرکزی دزفول توسط شهرداری این شهرستان اجرا شد.

محمد رضا کرمی نژاد در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: شهرداری دزفول متناسب با منابع مالی و نیازهای شهروندان توسعه خدمات شهری و عمرانی خود را مورد توجه قرار داده است و با همین هدف طرح‌های مختلفی را در بخش‌های شهری به اجرا رسانده است.

وی افزود: مطابق با همین نیاز و با پیگیری‌های صورت گرفته و پس از تخصیص اعتبارات مورد نیاز طرح بهسازی و دفع آب‌های سطحی در بخش مرکزی دزفول توسط شهرداری این شهرستان اجرا شد.

شهردار دزفول عنوان کرد: مرحله دوم این طرح اجرای این طرح که که از سال گذشته در دزفول آغاز شده با تکمیل احداث کانال دفع آب و بهسازی خیابان فردوسی بخش مرکزی دزفول طراحی و به اجرا رسیده است.

وی گفت: پیش از این کار لوله گذاری 760 متر از این خیابان حد فاصل خیابان طالقانی تا خیابان شریعتی  دزفول توسط شهرداری انجام شد و هم اکنون عملیات لوله گذاری این خیابان در حد فاصل خیابان شریعتی تا خیابان مدرس به طول 340 متر و عمق 3 متر با لوله‌ها بتنی 1200 در حال اجرا  است.

کرمی نژاد بیان کرد:  اعتبار تعیین شده برای اجرای مرحله دوم از لوله گذاری خیابان فردوسی مبلغ 3 میلیارد و 600 میلیون ریال است که با احتساب آسفالت خیابان و آماده سازی هزینه انجام شده به بیشتر از 12 میلیارد ریال خواهد رسید.

وی افزود: تمام منابع مورد نیاز برای طراحی و اجرای بهسازی و دفع آب‌های سطحی خیابان‌های دزفول از محل بودجه جاری شهرداری تأمین و تخصیص یافته است.

شهردار دزفول اظهار کرد: با اجرای این طرح ضمن زیباسازی فضای شهری نقل و انتقال و ترافیک شهری در این بخش از شهرستان با سرعت بهتری انجام و رضایت عمومی فراهم می‌شود.

وی گفت: در سال گذشته بیش از 80 درصد اعتبارات شهرداری دزفول امسال به امور عمرانی و توسعه زیر ساخت‌های شهری دزفول اختصاص یافته است.

کرمی نژاد بیان کرد: بودجه سال 94 شهرداری دزفول 124 میلیارد تومان بود و توانست در بخش‌های مختلف شهری و عمرانی موجبات توسعه دزفول و رضایتمندی شهروندان را فراهم کند.

شهردار دزفول افزود: امسال نیز با هدف توسعه دزفول در بخش‌های مختلف عمرانی شهرستان بودجه‌ای بالغ بر یک‌هزار و 620 میلیارد ریال توسط شورای شهر و شهرداری دزفول به تصویب رسیده است که اعتبارات شهرداری دزفول با جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی به بیش از 5 هزار میلیارد ریال خواهد رسید.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X