ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هشدار به مدیران درباره واگذاری رایگان اماکن دولتی

به گزارش مشرق، روزنامه خراسان در ستون ویژه های خود نوشت:

هشدار به مدیران درباره واگذاری رایگان برخی اماکن دولتی
بر اساس ابلاغیه یک نهاد نظارتی به تعدادی از مسئولان وزارتخانه ها و سازمان های دولتی، تاکید شده است که طبق مقررات قانونی موجود، واگذاری اماکن دولتی به بخش خصوصی صرفا در قالب اجاره و به موجب ماده 43 قانون الحاق موادی به مقررات مالی دولت و آیین نامه اجرایی آن میسر است، لذا با توجه به وصول گزارش هایی در خصوص موافقت مدیران دستگاه های مذکور با واگذاری بخشی از ساختمان های دولتی به موسسات یا شرکت های خصوصی به صورت رایگان یا بدون رعایت ترتیبات مزایده عمومی، این موضوع تصرف در اموال عمومی و دارای اشکالات متعدد قانونی است.

مجوز کابینه برای همکاری امنیتی با 2 کشور اروپایی
پس از ابلاغ موافقت دولت با همکاری های امنیتی میان جمهوری اسلامی ایران و دولت اتریش، بر اساس ابلاغیه جدید یک مسئول ارشد اجرایی به رحمانی فضلی و ظریف، وزارت کشور مجاز است با استناد به ماده 2 آیین نامه چگونگی تنظیم و انعقاد توافق های بین المللی و با هماهنگی و همکاری وزارت خارجه، برای انجام مذاکره، پیش امضا و امضای موقت موافقت نامه همکاری های امنیتی و انتظامی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دو دولت اسپانیا و صربستان اقدام کند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده