ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مسابقات کشتی فرنگی نونهالان و خردسالان استان مرکزی پایان یافت

به گزارش خبرنگار مهر، این مسابقات عصر جمعه با شرکت ۱۷ تیم در رده سنی نونهالان و ۱۳ تیم در رده سنی خردسالان در قالب ۱۸۶ کشتی گیر طی پنج دوره و انجام ۲۱۳ کشتی در اراک برگزار شد.

در پایان این رقابت ها در رده سنی نونهالان علی میرمحمدی از خودرو یدک آفتاب اراک، محمد امین از ساوه، مهدی صدیقی از حصار، امیر عزیزی راد و امیرمحمد جمالی هر دو از خودرو یدک آفتاب اراک، مجتبی ملک آبادی از مالک آباد، مصطفی حاتمی مقدم از تختی الف، جواد محمدی گویا از زرندیه، علی کلوتی از تختی الف و محمد باقی از ساوه به ترتیب در اوزان ۳۰، ۳۵، ۳۸، ۴۲، ۴۷، ۵۳، ۵۹، ۶۶، ۷۳ و ۸۵ کیلوگرم مقام های نخست را به دست آوردند.

در رده سنی خردسالان نیز مهدی محمدمیرزایی از شازند، مهدی جهانیان از ساوه، سیدعلی اصغر محمدی و سید رضا میرسلیمی هر دو از شازند، محمدسالار همایی از اراک، محمد مهدی شیخ لر، امیرنظام رضایی و حمزه جعفری هر سه از ساوه، محمد سلطانی از شهرداری اراک، علی رشادی فر و حسین دلاور هر دو از ساوه در وزن های ۳۰، ۳۲، ۳۵، ۳۸، ۴۲، ۴۷، ۵۳، ۵۹، ۶۶، ۷۳، و ۸۵ کیلوگرم عناوین نخست را به دست آوردند.

در رده بندی تیمی نونهالان تیم کشتی خودرو یدک آفتاب اراک با کسب ۶۹ امتیاز در سکوی نخست استاد، ساوه با ۶۵ امتیاز و تختی الف اراک با ۶۴ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده بندی تیمی خردسالان نیز تیم کشتی ساوه با کسب ۱۰۲ امتیاز مقام اول را کسب کرد و تیم های لوازم خانگی ویداس اراک با ۹۱ امتیاز و تختی الف اراک با ۷۰ امتیاز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده