ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرپیشخدمت ترامپ: اوباما را باید به دار آویخت

به گزارش ایرنا، «آنتونی سنکال» که مدت 17 سال مقام سر پیشخدمتی ویژه «ترامپ» سرمایه دار آمریکایی و نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را بعهده داشت در یادداشتی با عنوان «مطلبی کوتاه در مورد رئیس جمهوری کله پوکمان» بر روی صفحه فیسبوک، اوباما را یک شهروند کنیایی خوانده و نوشته است که او می بایست بسیار پیش از اینها با گلوله نظامیان آمریکایی بعنوان یک مامور دشمن کشته می شد.
سنکال ادامه داده است «با وجود این اوباما هنوز برسرکار است و هرکاری که از دستش بر می آید می کند تا آمریکایی را که همه ما می شناسیم و می پرستیم به گند بکشد».
وی در ادامه افزوده است «مردم آمریکا باید از فرصت روی کار آمدن ترامپ استفاده کنند و همه گردانندگان سیاسی واشنگتن از جمله اوباما را بدار بیاویزند».
سنکال در جای دیگری از این یادداشت اضافه کرده است «فکر می کند وقت دومین انقلاب در آمریکا فرارسیده و نوشته است که او تا آنجایی که نفس در بدن دارد خواهد کوشید تا دولت فاسد آمریکایی و همه عفونتی را که آن را فراگرفته از میان بردارد».
شبد**4-541**1953** 3404

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده