ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خطا خارج از محوطه جريمه بود داوری هاى امسال فاجعه آور بود

خطا خارج از محوطه جريمه بود/ داوری هاى امسال فاجعه آور بودنويد مظفرى در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان افزود: داور بازى در صحنه خطا روى مهدى طارمى هم اشتباه كرد وبه جاى اعلام ضربه پنالتى خارج از محوطه جريمه سوت زد


وى در ادامه عنوان كرد: در صحنه خطا مشخص است كه ابتدازانوى بازيكن پرسپوليس وبعد پاى راست وى زده مى شود براين اساس داور بايد خطاى پنالتى به نفع پرسپوليس اعلام مى كرد

كارشناس داورى درباره قضاوت كرمانشاهى گفت : با توجه به اينكه اين داور در دو صحنه اشتباه كرد نمره خوبى نگرفت و عملكردش ضعيف بود


وى در پايان درباره قضاوتهاى داوران در ليگ پانزدهم خاطر نشان كرد: بدترين فصل داورى را پشت سر گذاشتيم در مجموع ٢٤٠ بازى ، ٨٠ بازى داوران روى نتايج تأثير گذار بودند كه به نوعى داورى امسال فاجعه آور بود افزود: داور بازى در صحنه خطا روى مهدى طارمى هم اشتباه كرد وبه جاى اعلام ضربه پنالتى خارج از محوطه جريمه سوت زد.

وى در ادامه عنوان كرد: در صحنه خطا مشخص است كه ابتدازانوى بازيكن پرسپوليس وبعد پاى راست وى زده مى شود براين اساس داور بايد خطاى پنالتى به نفع پرسپوليس اعلام مى كرد.

كارشناس داورى درباره قضاوت كرمانشاهى گفت : با توجه به اينكه اين داور در دو صحنه اشتباه كرد نمره خوبى نگرفت و عملكردش ضعيف بود.

وى در پايان درباره قضاوتهاى داوران در ليگ پانزدهم خاطر نشان كرد: بدترين فصل داورى را پشت سر گذاشتيم در مجموع ٢٤٠ بازى ، ٨٠ بازى داوران روى نتايج تأثير گذار بودند كه به نوعى داورى امسال فاجعه آور بود.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X