ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ثبت اطلاعات ۱۰هزار مجرم سابقه دار در بانک ژنتیک

احمد شجاعی در حاشیه مجلس ترحیم والده رییس سازمان زندان ها گفت: بانک ژنتیک تشکیل شده و در حال حاضر در حال تکمیل اطلاعات مجرمان سابقه دار هستیم. خبرگزاری مهر: رییس سازمان پزشکی قانونیاز ثبت اطلاعات ۱۰هزار مجرم سابقه دار در بانک ژنتیک خبر داد.

احمد شجاعی در حاشیه مجلس ترحیم والده رییس سازمان زندان ها گفت: بانک ژنتیک تشکیل شده و در حال حاضر در حال تکمیل اطلاعات مجرمان سابقه دار هستیم.

وی گفت: این بانک فعالیت خود را با تکمیل اطلاعات مجرمان سابقه دار آغاز کرده و تکمیل خواهد شد.

رییس سازمان پزشکی قانونی با بیان اینکه در مرحله تا زمستان سال گذشته اطلاعات ده هزار مجرم سابقه دار وارد بانک شده است، گفت: این روند به صورت تدریجی ادامه می یابد.

شجاعی با اشاره به کاهش آمار خودکشی گفت: در سال گذشته نسبت به سال پیش از آن ۴/۰۶درصد کاهش داشته است.

رییس سازمان پزشکی قانونی با اشاره به تشخیص هویت جان باختگان فاجعه منا گفت: تمامی اجساد این حادثه را تشخیص هویت کردیم و برای تعیین هویت این افراد از والدین درجه یک آنها آزمایشات لازم را انجام دادیم.

یک میلیارد تومان دراین راستا هزینه کردیم که امیدواریم از سوی وزارت کشور تامین می شود.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده