ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هفته نهم کورس اسب‌دوانی بهاره گنبد برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته نهم این رقابت‌ها عصر جمعه ۵۷ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبردداخلی در هفت دور هزار و هزار و ۵۵۰ متری با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان ۵۹۶ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های هفت‌گانه اهدا شد.

در دور اول اسب‌های ترکمن سه تا پنج ساله با امتیاز نبرده به مسافت هزار و ۵۵۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که یاسر جرجانی با اسب زولان زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و طاهر گوگ نژاد با اسب کیارش (۳) و جواد آچاک با اسب مادیان طلا به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت دور دوم میان اسب‌های تروبردداخلی دو ساله با امتیاز مبتدی به مسافت هزار متر بود که ابوطالب چاریزاده با اسب اس ای فرمول عنوان اول را به دست آورد و بنیامین جرجانی با اسب تریفیک چلنجر و آرمین آق آتابای با اسب پرشین چلنج به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های دوخون چهار و پنج ساله و ۵۲ تا ۶۴ امتیازی به مسافت هزار متر با یکدیگر رقابت کردند که بنیامین جرجانی با اسب اورتیناز موفق به کسب مقام اول شد و قربان محمد اودک با اسب فرنیا و نورمحمد بهادر با اسب کومانچی به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های تروبردداخلی سه و چهار ساله و ۲۴ تا ۳۶ امتیازی به مسافت هزار و ۵۵۰ متر شکل گرفت که کمال دالیجه عطا با اسب پری مون زودتر از سایرین از خط پایان عبور کرد و آرمین آق آتابای با اسب مجیک و عیدمحمد غراوی با اسب تک نواز به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

 

در دور پنجم اسب‌های دوخون سه و چهار ساله و ۲۴ تا ۳۴ امتیازی به مسافت هزار و ۵۵۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که محمد خوجملی با اسب آذامر نخستین نفر از خط پایان عبور کرد و جواد آچاک با اسب النترا و بنیامین جرجانی با اسب خوش تیپ نفرات دوم و سوم از خط پایان گذشتند.

اسب‌های تروبردداخلی چهار تا ۹ ساله با امتیاز هندیکاپ برگزار کننده رقابت دور ششم به مسافت هزار و ۵۵۰ متر بودند که ابوطالب چاریزاده با اسب چرچیل مقام اول را کسب کرد و بنیامین جرجانی با اسب کاررا و جواد آچاک با اسب سابرینا به ترتیب عنوان‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

در دور هفتم و پایانی اسب‌های دوخون سه ساله و دو تا ۶ امتیازی به مسافت هزار و ۵۵۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که ستار مهرانی با اسب پوینده زودتر از سایرین به مقصد رسید و بنیامین جرجانی با اسب فربال و طاهر گوگ نژاد با اسب گلدی خان به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته نهم رقابت‌های اسب‌دوانی کورس بهاره گنبدکاووس، ابوطالب چاریزاده با کسب دو مقام نخست بهترین چابکسوار هفته لقب گرفت.

هفته‌های دهم و یازدهم این رقابت‌ها ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار می‌شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده