ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ناامیدی یکصد هزار و 11 نفری رویای سرخ، سیاه شد

به گزارش سرویس ورزشی برنا مهمترین و حساسترین بازی هفته آخر لیگ برتر که نقشی سرنوشت ساز در تعیین قهرمان لیگ پانزدهم داشت، در ورزشگاه لبریز از تماشاگر آزادی برگزار شد. پرسپولیس و راه آهن در شرایطی به مصاف هم رفتند که از ساعت ها قبل از بازی ظرفیت ورزشگاه آزادی تکمیل شده بود و سکوها لبالب از هواداران پرسپولیس بودند. چنین اتمسفری سبب شد تا بازی پرسپولیس و راه آهن با التهاب و استرس ویژه ای برای سرخ ها آغاز شود و تحت همین شرایط سرخ ها زیر این فشار بازی را برخلاف همیشه منعلانه آغاز کردند و همین سبب شد تا راه آهن که برای فرار از سقوط می جنگید، توپ و میدان را در اختیار بگیرد.
 
پرسپولیس بعد از سپری شدن یک سوم ابتدایی نیمه نخست آرام آرام جلو کشید و ابتکار توپ و میدان را در اختیار گرفت اما بازی بسته و فیزیکی راه آهن سبب شد تا برتری سرخ ها به جایی نرسد و دروازه فروزان کمترتهدید شود. در تک حملات سرخ ها که به درون محوطه جریمه می رسید نیز مثل همیشه مهاجمان سرخ بی دقت و آسیمه سر عمل کردند تا سرخ ها به نتیجه نرسند و دو تیم بدون گل به رختکن بروند.
 
پرسپولیس بعد از یک نیمه منفعل و خنثی نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و از همان ثانیه نخست ابتکار توپ و میدان را در اختیار گرفت و بازی را به زمین راه آهن برد. راه آهن نیز با عقب نشینی در زمین خود و حضور پرتعداد نفرات و بازی بسته می کوشید تا دروازه خود را بسته نگه دارد.
 
ضرباهنگ حملات پرسپولیس لحظه به لحظه افزایش می یافت اما قفل دروازه راه آهن باز نمی شد. در اواسط نیمه دوم نیز دو گل پی در پی استقلال خوزستان سبب شد تا روحیه سرخ ها نیز تضعیف شده و همین حملات میزبان را کمرنگتر کرد.
 
با این وجود یک اشتباه از داور مسابقه ورق بازی برگرداند. در دقیقه 80 با پاس بلند کامیابی نیا از میانه میدان علیپوربا مدافع راه آهن کورس گذاشت و با خطای بیرون محوطه جریمه او متوقف شد اما داور در کمال تعجب نقطه پنالتی را نشان داد تا رامین رضاییان قفل دروازه راه آهن را باز کند.
 
این گل موتور پرسپولیس را روشن کرد و دو دقیقه بعد گل دوم از راه رسید. در دقیقه 83 محسن مسلمان با یک استارت انفجاری از کمند مدافع مستقیم خود گریخت و با فروزان تک به تک شد و با یک پاس در عرض نوراللهی را صاحب توپ کرد تا او دروازه خالی را باز کند و برتری پرسپولیس دوگله شود.
 
پرسپولیس بی محابا در حال حمله بود که روی یک ضدحمله غافلگیر شد و گل خورد تا رویاهاش نقش برآب شود. در دقیقه 90 مهرداد محمدی با یک استارت انفجاری از میانه میدان با لوبانوف تک به تک شد و دروازه پرسپولیس را گشود تا آب سردی روی پیکر سرخ ها ریخته شود.

[ منبع این خبر سایت ایران-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایران-اخبار منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده