کاربران آیفون 7 را بیشتر از آیفون 6 اس دوست خواهند داشت -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای موبایل،تبلت،لب تاپ ,[categoriy]

کاربران آیفون 7 را بیشتر از آیفون 6 اس دوست خواهند داشت

کاربران آیفون 7 را بیشتر از آیفون 6 اس دوست خواهند داشت -آکاکاربران آیفون 7 را بیشتر از آیفون 6 اس دوست خواهند داشت -آکا

آکاایران: کاربران آیفون 7 را بیشتر از آیفون 6 اس دوست خواهند داشت

آکاایران: آیفون ۶ اس یکی از ضعیف ترین آمارهای فروش را برای خانواده ی آیفون ها به جا گذاشته است و با اینکه اپل از چند ماه گذشته فروش ضعیف آیفون ۶ اس را پیش بینی کرده بود ، اما وقتی آمار فروش آیفون ۶ اس در ۳ ماه ابتدایی سال ۲۰۱۶ منتشر شد همه در شوک فرو رفتند و کار به جایی رسید که برخی از رسانه های فرصت طلب به طور هدفمندی سعی بر این داشتند که از این موقعیت استفادعه کرده و این فروش ضعیف آیفون ۶ اس را اولین نشانه ی از بین رفتن حکمرانی اپل بر بازار گوشی های هوشمند عنوان کنند و برخی از آنان حتی پیش بینی می کنند که اپل تا چند سال آینده منحل شود!

به گزارش آکاایران: اما مدیران شرکت اپل خیلی از این کاهش فروش آیفون ها ناراحت و نگران نیستند ، حداقل در ظاهر که نگرانی ای از خود نشان نداده اند ، به هر حال معرفی آیفون ۷ و عرضه ی آن به بازار که طبق روال همیشگی در پایان تابستان انجام می گیرد شاید بتواند تا این فروش ضعیف ایفون ها را جبران نماید ، به تازگی آماری از میزان علاقه و کنجکاوری کاربران نسبت به خرید آیفون ۷ گرفته شده است که نشان می دهد کاربران در حال حاضر اشتیاق بیشتری نسبت به آیفون ۷ دارند و دقیقا یک سال پیش کاربران اشتیاق کنونی را راجع به آیفون ۶ اس نداشتند.

طبق این پژوهش از ۶۳۳۶ کاربر گوشی های هوشمند که از کشورهای چین ، آمریکا ، انگلیس ، آلمان و ژاپن بودند ۲ سوال پرسیده شد ، یک از آنها خواسته شد تا به اشتیاق و علاقه ی خود به آیفون ۷ از ۱ تا ۱۰ نمره ای بدهند و سوال دوم نیز این بود که ۱ سال پیش و قبل از معرفی آیفون ۶ اس چقدر به خرید آن علاقه داشتند و نمره ای هم به این موضوع بدهند ، آن طور که از نتیجه ی این همه پرسی بر می آید کاربران چینی و آمریکایی علاقه ی بیشتری را نسبت به آیفون ۷ نشان می دهند اما در کشورهای ژاپن ، آلمان و انگلیس اشتیقا برای خرید آیفون ۶ اس قوی تر بوده است به هر حال اگر آیفون ۷ بتواند در چین و آمریکا فروش خوبی را ثبت کند با توجه به وسعت این دو بازار فروش آیفون ها متحول خواهد گردید.

[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کاربران آیفون 7 را بیشتر از آیفون 6 اس دوست خواهند داشت -آکا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-تکنولوژی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X