ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لحظه به لحظه با دیدار استقلال خوزستان و ذوب آهن

لحظه به لحظه با دیدار استقلال خوزستان و ذوب آهنبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛تیم فوتبال استقلال خوزستان در قالب هفته سی ام لیگ برترمیزبان تیم فوتبال ذوب آهن است.

استقلال خوزستان: فرناندو ده خسوس، محمد طيبي، موسي كوليبالي، عقيل كعبي، دانيال ماهيني، فرشاد سالاروند، ميثم دورقي (فيليپه برتولدو 42)،حكيم نصاري، فرشاد جانفزا، حسن بيت سعيد و رحيم زهيويسرمربي: عبدالله ويسي
ذوب آهن اصفهان: محمد رشيد مظاهري، محمد نژاد مهدي، وليد اسماعيل، هادي محمدي، مسعود حسن زاده، قاسم حدادي فر،سيد محمد رضا حسيني، مهدي مهدي پور، علي حمام، دانيال اسماعيلي فر و محمدرضا عباسي.سرمربي: يحيي گل محمدي اخطار سالاروند (34) از استقلال خوزستانمحمدرضا عباسي (36) از ذوب آهن
گل‌ها: رحیم زهیوی دقایق 54 و 59 موفق شد 2 بار دروازه ذوب آهن اصفهان را باز کند.  لحظات حساسدقيقه ٣: سانتر زيباي سالاروند با اشتباه مظاهري به عقيل كعبي رسيد اما پاس عقيل كعبي  درون محوطه جريمه را يكي از بازيكنان استقلال به آسمان كوبيد تا استقلال خوزستان بازي را هجومي شروع كند.دقيقه ٩: سانتر مهدي مهدي پور در شلوغي محوطه به محمدرضا حسيني رسيد اما ضربه اين بازيكن از بالاي دروازه به بيرون رفت.دقيقه ١١: ضربه آزاد مهدي پور بعد از برخورد به ديوار دفاعي راهي به دروازه نيافت.دقيقه ١٧: اوت دستي بلند ماهيني و ضربه سر دورقي مي رفت تا درون دروازه ذوب قرار بگيرد اما با خوش شانسي ظاهري روي تور فرود آمد.دقيقه ٢٤: كرنر زيباي زهيوي مي رفت مستقيم دروازه مظاهري را باز كند اما وليد اسماعيل توپ را با ضربه سر دور كرد.دقيقه ٢٥: سانتر سالاروند به دورقي رسيد اما ضربه اين بازيكن با بدشانسي به بيرون رفت.دقيقه ٢٨: سانتر دوباره ي سالاروند و ضربه سر جانفزا از بالاي دروازه به بيرون رفت .دقيقه ٣٣: پاس جانفزا و سانتر زيباي ماهيني با ضربه سر زهيوي همراه شد اما مظاهري با واكنشي استثنايي توپ را به كرنر فرستاد.دقيقه ٣٨: سانتر زيباي بيت سعيد درون شش قدم تنها يك نوك پا نياز داشت اما زهيوي به توپ نرسيد تا مظاهري توپ را بگيرد.دقيقه ٤٠: شوت از راه دور زهيوي با اختلاف به بيرون رفت.دقيقه ٤٤: محمد رضا عباسي بعد از اشتباه هافبك استقلال خوزستان موقعيت فوق العاده اي بعد از دريبل دو بازيكن تيم حريف در حالت تك به تك قرار گرفت و توپ را بر خلاف خسوس زد كه با اختلاف بسيار كم به بيرون رفت.دقیقه 43 میثم دورقی به دیل مصدومیت از بازی خارج شد. دورقی با چشمانی اشک‌بار زمین را ترک کرد و جای خود را به فیلیپه برتولدو داد. 
علی شجاعی، سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن به دلیل اصابت شیئی به سرش دچار مصدومیت شدیدی شد و به همین دلیل بازی دقایقی قطع شد. این شیئ را از طرف هواداران استقلال خوزستان به سوی شجاعی پرتاب شد. 

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده