ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سهمیه اشتغال جوانان تحصیل‌کرده شهرستان عسلویه در صنایع پارس جنوبی در نظر گرفته شود

مجتمع های پتروشیمی عسلویه ائمه جمعه شهرستان‌های استان بوشهر اعلام کردند: سهمیه اشتغال جوانان تحصیل‌کرده شهرستان عسلویه در صنایع پارس جنوبی در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرستان‌های استان‌ بوشهر، امام جمعه موقت برازجان در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با بیان اینکه نیروی انتظامی در برقراری امنیت خدمات زیادی  کرده است اظهار داشت: خدمات نیروی انظامی در ابعاد گوناگون و پایداری امنیت قابل تقدیر و سپاس است.

حجت‌الاسلام یعقوب یحیایی با  بیان اینکه نیروی انتظامی در راستای اعتلای نظام اسلامی حرکت می‌کند تصریح کرد: برخورد با هنجارشکنان یکی از مطالبات مهم مردم است که در این راستا  نیروی انتظامی با کسانی که با هنجارشکنی گناه را ترویح می‌دهند برخورد کند.

وی تاکید کرد: بدون مخالفت‌ها و جوسازی‌های رسانه‌ای باید با این گونه افراد که اسلام را به سخره می‌گیرند برخورد شود.

امام جمعه موقت برازجان با بیان اینکه تنها راه عبور از مشکلات اقتصادی اجرایی شدن طرح‌های اقتصاد مقاومتی است افزود: در این راستا برای تحقق اقتصاد درون‌زا برقراری امنیت نقش مهمی دارد که باید در این راستا برنامه‌های مورد نظر اجرایی شود.
 
یحیایی با بیان اینکه اقتصاد درون‌زا  جایگاه مهمی در جامعه دارد گفت: با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در تحقق این اقتصاد تاکید دارند اجرایی شدن آن بسیاری از مشکلات جامعه را برطرف می‌کند.
 
 خطیب نماز جمعه برازجان با اشاره به سالروز لغو امتیاز تنباکو با فتوای میرزای شیرازی خاطر نشان کرد: اجرای این فتوا که تحول مهمی در جامعه آن روز ایجاد کرد نشانه شجاعت و بصیرت و کارآمدی علمای اعلام و فقهای والامقام است.

 امام جمعه موقت برازجان با تبریک سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و گرامیداشت روز جوان بر توجه به مشکلات جوانان تاکید کرد و افزود: توجه به مطالبات جوانان در عرصه‌های آموزشی، اشتغال، فرهنگی، ازدواج و ورزشی امر مهم و ضروری است و جوانان نیز باید با الگو پذیری از حضرت علی اکبر(ع) نسبت به حل بسیاری از مشکلات اجتماعی اقدام کنند.

 خطیب نماز جمعه عسلویه: سهمیه اشتغال جوانان تحصیل‌کرده شهرستان عسلویه در صنایع پارس جنوبی در نظر گرفته شود

امام جمعه عسلویه در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با تبریک اعیاد شعبانیه به روز جانباز پرداخت و با تاکید بر حل مشکلات جانبازان اظهار داشت: این ایثارگران در عرصه‌های مقاومت و دفاع نقش مهمی ایفا کرده‌اند که اکنون باید حل مشکلات این عزیران در اولویت قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد با تبریک سالروز تولد حضرت امام حسین(ع) و گرامیداشت روز پاسدار نقش مهم پاسداران در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی برشمرد و با بیان اینکه سپاه در تمامی عرصه‌ها خوش درخشیده است اظهار داشت: خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های نظامی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت است.

 خطیب نماز جمعه عسلویه با اشاره به نقش مهم سپاه در رسیدگی به مناطق محروم و اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی افزود: سپاه پاسداران اکنون در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی ورود کرده است بگونه‌ای که  بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های سیار و رایگان در مناطق محروم راه‌اندازی شده که مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

امام جمعه عسلویه تصریح کرد: سپاه حضرت امام جواد (ع) و منطقه چهارم دریایی سپاه پاسداران در شهرستان عسلویه، اقدامات ارزشمند و خدمات بی‌نظیری ارائه کرده‌ است که جای قدردانی دارد.

هاشمی‌نژاد با بیان اینکه سیاست اسلام ستیزی، شیعه‌ستیزی و ایران ستیزی از اهداف استکبار جهانی است خاطر نشان کرد: اجرای این سیاست که با همکاری صهیونیست‌ها و برخی کشورهای عربی وابسته این هدف را دنبال می‌شود تاکنون به شکست منجر شده که با هوشیاری مسلمانان محقق نمی‌شود.

وی بر توجه به اشتغال پایدار جوانان عسلویه  تاکید کرد و گفت: سهمیه اشتغال جوانان تحصیل‌کرده شهرستان عسلویه در صنایع پارس جنوبی در نظر گرفته شود تا زمینه اشتغال پایدار آنان فراهم شود.

امام جمعه عسلویه با بیان اینکه مردم این شهرستان در معرض آلودگی‌های زیست محیطی ناشی از صنایع پارس جنوبی هستند تاکید کرد: دریا، هوا، محیط زیست و کشاورزی منطقه عسلویه به سبب آلایندگی صنایع دچار مخاطره شده که باید نسبت به حل این معضل اقدام اساسی صورت بگیرد.

 هاشمی‌نژاد با تاکید بر حل مشکل اشتغال جوانان شهرستان عسلویه گفت: باید نسبت به اشتغال جوانان عسلویه در صنعت نفت توجه ویژه‌ای شود و در غیر اینصورت جوانان مشکل پیدا می‌کنند.

 خطیب نماز جمعه عسلویه خواستار ارائه گزارش اشتغال توسط مدیر عامل پارس جنوبی و فرماندار عسلویه به مردم این شهرستان شد.

 خطیب نماز جمعه دیلم: ساماندهی ته لنجی مشکلات ملوانان دیلمی را برطرف می‌کند

امام جمعه دیلم در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با تبریک روز جوان بر توجه به حل مشکلات جوانان تاکید کرد و اظهار داشت: جوانان باید از ائمه اطهار (ع) و حضرت علی اکبر (ع) الگوبرداری کنند و در زندگی بر این سیره حرکت کنند.

حجت‌الاسلام سید ابوالحسن حسینی بوشهری با بیان اینکه امنیت در اولویت برنامه‌ها قرار دارد اظهار داشت: نیروی انتظامی در ایجاد امنیت خدمات بسیار مهمی انجام داده است که از فعالیت‌های این نیروی پر تلاش قدردانی می‌شود.

خطیب نماز جمعه دیلم با تاکید بر توجه به حل مشکلات امنیت اخلاقی بیان کرد: نیروی انتظامی باید به حل مشکلات امنیت اخلاقی اجتماعی که دغدغه مردم است توجه جدی کند.

وی با قدردانی از تلاش مسئولان در ساماندهی ته لنجی ملوانان افزود: تحقق مطالبات ملوانان لنج‌های تجاری در راستای حل مشکلات ته‌لنجی یکی از مهم‌ترین اولویت استان بوشهر است که از فعالیت‌های انجام شده قدردانی می‌شود.

امام جمعه دیلم با تاکید بر پرداخت مطالبات پزشکان متخصص دیلمی گفت: بیش از 9 ماه است که مطالبات پزشکان متخصص در شهرستان دیلم در راستای طرح تحول نظام سلامت پرداخت نشده که مسئولان نسبت به پرداخت این مطالبات برای افزایش رغبیت خدمات رسانی به مردم اقدام کنند.

حسینی‌بوشهری با اشاره به معرفی نخستین امام جمعه شهر امام حسن(ع) تاکید کرد: مردم و مسئولان بخش امام حسن(ع) با وحدت و همدلی نسبت به حضور در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه تلاش کنند.

 خطیب نماز جمعه خورموج: فتوای لغو امتیاز تنباکو نشان از اقتدار مرجعیت در مقابل استکبار بود
 
 امام جمعه خورموج در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با تبریک روز جوان بر حل مشکلات جوانان تاکید کرد و اظهار داشت:  مشکل بیکاری و ازدواج جوانان باید در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد.

حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح با بیان اینکه همه جوانان باید حضرت علی اکبر (ع) را الگوی خود قرار دهند افزود: جوانان از الگوهای بدلی پرهیز کنند و مسئولان نیز باید این جوان شهید کربلا را به تمامی جامعه و بخصوص قشر جوان معرفی کنند.

وی به سالروز لغو تنباکو توسط آیت‌الله میرزا محمدحسن شیرازی پرداخت و افزود: فتوای تاریخی لغو امتیاز تنباکو نشان از اقتدار مرجعیت در مقابل استکبار و زورگویان است.

امام جمعه خورموج به روز نکبت در راستای تشکیل رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: کشورهای عربی و اسلامی به‌جای اینکه در منطقه از جمهوری اسلامی و محور مقاومت در کشورهای فلسطین، سوریه، عراق، یمن و لبنان حمایت کنند متأسفانه  از رژیم جعلی صهیونیستی حمایت می‌کنند.

مصلح  با اشاره به‌ روز ارتباطات و روابط عمومی تصریح کرد: تلاش همه نیروهای که در روابط عمومی ادارات مختلف دولتی واسطه بین مردم و مسئولان هستند جای قدردانی دارد.

 انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده