ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رقابت نابرابر چای داخلی و خارجی مقصر اصلی گرانی برنج کیست؟

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ابهام در سرنوشت مروارید سیاه تا رقابت نابرابر چای داخلی و خارجی در بازار از مهم ترین رویدادهای کشاورزی در هفته ای که گذشت؛

پیشنهاد افزایش نرخ خرید تضمینی در حد حرف باقی ماند؟مدیر اجرایی صندوق چای گفت: پیشنهاد کمیسیون به شورای عالی اقتصاد افزایش 14 درصدی بهای برگ سبز چای بوده که متاسفانه هنوز این نرخ مصوب نشده است.

عرضه مجدد میوه های قاچاق با خود واکنش هایی به همراه داشترئیس سازمان حفظ نباتات گفت: ورود میوه های قاچاق به کشور می تواند آفات زیادی با خود به دنبال داشته باشد و از این سو با واکنش های شدید سازمان حفظ نباتات همراه است.

مقصر اصلی گرانی برنج کیست؟این روزها، بوی افزایش قیمت برنج هوش از سر مصرف کنندگان پرانده و مسئولان نیز هریک دلیلی برای این گرانی نابهنگام عنوان می کنند.

تولید کنندگان ماهیان گرم آبی در انتظار به سر می برندمدیر عامل اتحادیه ماهیان گرم آبی گفت:باتوجه به فصل کشت ماهیان گرم آبی پیش بینی می شود که در صورت تامین به موقع نهاده ها و سرمایه در گردش ،با افزایش تولید مواجه شویم.

رقابت نابرابر چای داخلی و خارجی در بازار/تراز تجاری مثبت در بخش شیلاتزمزمه های خود کفایی محصولات کشاورزی در کشور به دلیل شرایط مساعد آب و خاک ایران جهت پرورش محصولات زراعی و باغی به گوش می رسد.

کاهش قیمت تخم مرغ اشک تولیدکنندگان را درآورددبیرکانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار گفت:میانگین قیمت هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری از هفته گذشته، به دلیل روند نزولی صادرات به مرز 2 هزار و 700 تومان رسیده است.

کمبود سرمایه در گردش بلای جان تولیدکنندگان میگومدیرعامل اتحادیه تکثیر و پرورش صادرات آبزیان گفت:با توجه به کمبود سرمایه در گردش تولیدکنندگان پیش بینی می شود که میزان تولید همانند سال گذشته باشد.

تب زردآلو فروکش کردبازرس اتحادیه بار فروشان تهران گفت: هر کیلو زردآلو پس از افت قیمت ،14 الی 15 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.

ابهام در سرنوشت مروارید سیاه/ارزآوری 300 میلیون دلاری صادرات محصولات شیلاتمدیر عامل اتحادیه تکثیر و پرورش صادرات آبزیان گفت:با اینکه خاویار ایران حرف اول در دنیا را می زند و به مروارید سیاه معروف شده، اما چند سالی است که بی رونق روزگار سپری می کند.

اجرای طرح ساماندهی فروشگاه های سموم غیر مجازمعاون سازمان حفظ نباتات گفت:اکنون ساماندهی دو هزار فروشگاه سموم غیر مجاز باقی مانده توسط سازمان نظام مهندسی و حفظ نباتات در دستور کار است.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X