ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بهترین‌های رویینگ کشور برای کاپ‌آسیا مسابقه دادند

تست انتخابی تیم ملی روئینگ در بخش آقایان و بانوان با مشخص شدن نفرات برتر برگزار شد.

به گزارش ایسنا، پاروزنانی از استان های تهران، کرمانشاه، همدان، آذربایجان غربی، گیلان، زنجان و آذربایجان شرقی در دریاچه آزادی حاضر شدند و در تست انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات کاپ رویینگ آسیا شرکت کردند.

این رقابت ها در مسافت 1000 و 500 متر برگزار شد که در گروه اول رویینگ تک‌نفره سنگین وزن 500 متر مردان خشایار عباسی آبادی از تهران، صابر نادری از کرمانشاه و علی شاه محمدنیا از تهران در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

در گروه دوم تک‌نفره سنگین وزن 500 متر مردان امیر آقازاده از تهران، حمیدرضا چوبداری از همدان و محمد باقری ساراجوق از آذربایجان غربی اول تا سوم شدند.

در تک‌نفره سنگین وزن 500 متر بانوان فرحناز عشقی از زنجان اول، رویا عباسی از آذربایجان غربی دوم و مبینا موسوی حقیقی از تهران سوم شدند.

در تک‌نفره سبک وزن 500 متر بانوان گروه اول مریم امیدی پارسا از همدان در رده نخست قرار گرفت، فرحناز ابراهیمی از تهران دوم شد و پرستو ریحان از همدان جایگاه سوم را از آن خود کرد.

در گروه دوم این ماده اسرا جوانمردی اول و مهدیس حبیبی دوم شدند.

در تک نفره سبک وزن 500 متر مردان امیرحسین محمودپور از گیلان، محمدحسین حقی از تهران و علی نقیبی از تهران اول تا سوم شدند.

در گروه اول تک نفره سنگین وزن 1000 متر مردان خشایار عباس آبادی از تهران، سیدمجتبی شجاعی از زنجان و علی شاه محمدنیا از تهران در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

در گروه دوم این ماده حمیدرضا چوبداری از همدان اول، پیام مطاعی از کرمانشاه دوم و محمد باقری ساراجوق از آذربایجان غربی سوم شدند.

در تک نفره سنگین وزن 1000 متر بانوان پریسا احمدی از زنجان، مریم کرمی از همدان و رویا عباسی از آذربایجان غربی اول تا سوم شدند.

در تک نفره سبک وزن 1000 متر بانوان مریم امیدی پارسا از همدان، فرحناز ابراهیمی از تهران و شکیبا وقوفی از تهران اول تا سوم شدند.

در تک نفره سبک وزن 1000 متر مردان گروه اول امیرحسین محمود پور از گیلان، محمدحسین حقی از تهران و علی نقیبی از تهران اول تا سوم شدند.

در تک نفره سبک وزن 1000 متر مردان گروه دوم آریا سلیمان‌پور از تهران اول، آیدین بیگ محمدی از تهران دوم و امید کیفری از آذربایجان شرقی سوم شدند.

طبق اعلام فدراسیون نتایج این تست در کمیته فنی رویینگ بررسی می شود و پس از آن با تشکیل اردوی تیم ملی، پاروزنان برای حضور در رقابت های کاپ آسیا در تهران آماده می شوند.

این مسابقات 15 و 16 خردادماه در دریاچه آزادی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X