ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فروش نیم میلیاردی «رسوایی ۲»

فیلم سینمایی «رسوایی ۲» به کارگردانی مسعود ده نمکی، شب گذشته اکران فوق العاده‌ای را در ۷ سالن سینمایی تجربه کرد و پیش بینی می‌شود تا امشب رقمی بالاتر از نیم میلیارد فروش را به دست بیاورد. خبرگزاری تسنیم: طبق آمار فروشی که از دفترپخش فیلم‌ایران اعلام شده است فیلم سینمایی «رسوایی 2» شب گذشته تا پاسی از شب اکران فوق‌العاده داشته است و 7 سالن سینما فیلم را به صورت فوق‌العاده نمایش دادند. سالن‌های آزادی، ایران، ملت، شکوفه، کوروش و ماندانا سالن‌هایی بودند که با اقبال مخاطب به فروش فوق‌العاده رسیدند.

«رسوایی 2» تا پایان شب گذشته در تهران به 460 میلیون تومان دست یافت و تنها با نمایش 2 روزه فیلم در مشهد فروش کل فیلم به رقم 530 میلیون تومان رسید. بر اسال پیش بینی مسئولان پخش این فیلم،  امشب در تهران فروش فیلم 500 میلیون تومان را رد کند.

این درحالی است که فیلم سینمایی «یک دزدی عاشقانه» در تهران تا شب گذشته به فروش 240 میلیون تومان رسیده است.

فیلم سینمایی «بادیگارد» هم پس از 57 روز نمایش در تهران به 4 میلیارد و 150 میلیون تومان و در شهرستان 2 میلیارد و 250 میلیون تومان رسیده است و در مجموع فروش فیلم، 6 میلیارد و 400 میلیون تومان شده است.

فیلم سینمایی «ابد و یک روز» در تهران به فروش 5میلیارد و 280 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 2 میلیارد و 150 میلیون تومان دست یافت که در کل فروش فیلم 7 میلیارد و 430 میلیون تومان بوده است.

فروش فیلم «اژدها وارد می‌شود» طی دو هفته نمایش به مبلغ 650 میلیون تومان رسیده است. «پنجاه کیلو آلبالو» فیلم دیگر مانی حقیقی، در تهران 24 سالن سینما دارد و در هفته هشتم نمایش به فروش 6 میلیارد و 70 میلیون تومان دست یافته است. این فیلم در شهرستان به فروش 4 میلیارد و 850 میلیون تومان دست یافته که روی هم فیلم تا کنون 11 میلیارد و 550 میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم سینمایی «خشم و هیاهو»‌ پس از 8 هفته نمایش در تهران به فروش یک میلیارد و 90 میلیون تومان رسید و در شهرستان به فروش 275 میلیون تومان تولید شد. تا کنون فروش فیلم یک میلیارد و 365 میلیون تومان رسیده است.

فیلم سینمایی «خنده‌های آتوسا»‌ پس از دو هفته نمایش در تهران به 210 میلیون تومان رسید و در شهرستان نیز 35 میلیون تومان فروش داشت و تا کنون به فروش 245 میلیون تومان دست یافته است.

فیلم «مرگ ماهی» در 9 روز نمایش و در 14 سالن سینمایی به فروش  145 میلیون تومان دست یافت.

همچنین، هیچ آمار فروشی از فیلم سینمایی «دلبری» منتشر نشده است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده