ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مردم بوشهر از وضعیت حمل و نقل هوایی ناراضی هستندتذکر جدی به مسئولان هواپیمایی کشوریخاتم‌الانبیاء در پارس جنوبی حماسه آفرید

صفایی بوشهری امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مردم استان بوشهر از وضعیت حمل و نقل هوایی در بوشهر ناراضی هستند تاکید کرد: مسئولان هواپیمایی کشوری نسبت به مردم استان بوشهر با احترام در حوزه کاری خود اقدام کنند، نکند که مردم زبان اعتراض باز کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر با بیان اینکه جاهلیت استکباری و مدرن در جهان شکل گرفته اظهار داشت: از زمان بعثت پیامبر گرامی اسلام همواره جاهلیت در تاریخ وجود داشته و اینک جاهلیت بشکل مدرن در مقابل اسلام و نظام اسلامی ایران از سوی آمریکا، اسرائیل غاصب و سرمایه‌گذاران صهیونیستی قرار دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، با تاکید بر قوی برخورد کردن با جبهه جاهلیت استکباری گفت: هر گاه جبهه دین با جبهه جاهلیت استکباری قوی برخورد کرده استکبار شکست خورد و در غیر این صورت جامعه اسلامی دچار مشکل و چالش می‌شود.

خطیب نماز جمعه بوشهر با تاکید بر ایجاد اقتدار اسلامی در مقابل استکبار افزود: هر قدر جامعه اسلامی با اقتدار در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، علم وفناوری حضور داشته باشد استکبار عقب‌نشینی می‌کند در غیر این صورت جاهلیت استکباری در تمامی عرصه‌ها ایجاد می‌شود.

صفایی بوشهری، با اشاره به اینکه ارکان جریان بعثت رسول گرامی اسلام عقلانیت، آزادگی و عدالت است گفت: گسترش فساد، جاهلیت، حرکت‌های سخت نظامی و خودپرستی از ارکان اندیشه استکبار است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه سازمان ملل متحد سازمان استکباری است بیان کرد: سازمان ملل متحد که برای حل مشکلات مردم کشورهای مختلف جهان تاسیس شده تنها به نظریات استکبار جهانی توجه  دارد و آنرا به تصویب می‌رساند.

خطیب نماز جمعه بوشهر با بیان اینکه استکبار جهانی، اسلام‌ستیزی، شیعه‌ستیزی و ایران‌ستیزی را در برنامه خود قرار داده تصریح کرد: برای نابودی انقلاب اسلامی استکبار جهانی قصد دارد ایران  را از پوسته روحیه  و رویه انقلابی بودن بیرون بیاورد و دو شاخه اسلامیت و انقلابی بودن از صحنه معادلات سیاسی جهان حذف کند.

صفایی بوشهری، با بیان اینکه ایران وابسته و غیر مستقل از اهداف استکبار جهانی است گفت: حذف ایران انقلابی بدون وابستگی از اهداف استکبار جهانی است که در مبادلات جهانی جایگاهی نداشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تاکید کرد: ایران اسلامی و انقلابی با نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی پیشرفت می‌کند و پرچم آزادی در جهان با آموزه‌های اسلامی و نابودی استکبار جهانی برافراشته می‌کند.

وی با تبریک میلاد امام حسین(ع) و گرامیداشت روز پاسدار، سپاه پاسداران را یک هدیه الهی به نظام اسلامی ایران دانست و گفت: اگر سپاه نبود، ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف دفاعی، امنیتی و دیگر عرصه‌ها، دچار چالش و مشکلات می‌شد.

امام جمعه بوشهر تاکید کرد: سپاه پاسداران در فضای ملی گذشته از حراست از مرزها و درون جامعه اسلامی اینک در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، علم و فناوری خدمات و زحمات فراوانی متحمل شده که خدمات آنها بسیار عالی بوده است.

صفایی بوشهری با تاکید بر این نکته که مردم به سپاه پاسداران  احترام خاصی قائل هستند افزود: حمایت و تقویت سپاه پاسداران واجب و تضعیف آن حرام است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر بااشاره به اقتدار سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها اندکی به آب‌های داخلی ایران تجاوز کردند که نیروی دریایی سپاه پاسداران در برخورد با آنها عظمت و حماسه‌ای مهم درراستای اقتدار ایران اسلامی آفرید.

امام جمعه بوشهر، با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در همه عرصه‌ها حضوری فعال دارد افزود: سپاه پاسداران حتی در فازهای نفت، گاز، و  پتروشیمی  حضوری فعال است به گونه‌ای که قرارگاه خاتم‌الانبیا تاکنون در این عرصه‌ها طرح‌های مهمی به ثمر رسانده است.

صفایی بوشهری با بیان اینکه هر کجا نیاز به حضور سپاه پاسداران بود این نیروی مقتدر الهی به یاری انقلاب اسلامی و نظام اسلامی می‌شتابد تصریح کرد: در فضای بین‌المللی در سوریه و عراق سپاه پاسداران و بسیج در دفاع از حریم نظام اسلامی و ولایت حضوری فعال دارند که از خدمات آنان قدردانی می‌شود.

خطیب نماز جمعه بوشهر از آغاز ساخت زائر‌سرا در مشهد مقدس ویژه مردم استان بوشهر خبر داد و گفت: یکی از مطالبات و آرزوهای مردم استان بوشهر ایجاد مکانی برای سکونت در مشهد مقدس، نجف و کربلای معلی است که با همکاری و تعامل مسئولان و مردم خیر استان بوشهر عملیات ساخت زائرسرا ویژه مردم استان بوشهر در مشهد مقدس آغاز شد.

صفایی‌بوشهری با بیان اینکه زمین برای ساخت زائر سرا با عنایات رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان‌ها از جمله استان بوشهر واگذار شد گفت: امید است با مشارکت مردم و مسئولان  در کوتاه‌ترین زمان زائر سرایی به شایستگی مردم استان بوشهر با امکانات لازم ساخته شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر از تشکیل بنیاد زائر در استان بوشهر خبر داد و گفت: این نهاد که دو سال پیش تشکیل شده ‌مورد اعتماد مردم قرار گرفته که ان‌شاالله با پیگیری‌های آنان هر چه سریع‌تر زائرسرای استان بوشهر در مشهد مقدس تکمیل شود تا زمینه زیارت  مردم استان بوشهر به مشهد مقدس که دغدغه اسکان داشتند فراهم شود.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر توجه به ساخت حمل و نقل ریلی در استان بوشهر بیان کرد: استان بوشهر تا مشهد مقدس بیش از 2 هزار کیلومتر فاصله دارد که ساخت این جاده ریلی زمینه سفری راحت برای مردم متدین و ولایت‌مدار استان بوشهر به مشهد مقدس فراهم می‌کند.

صفایی‌بوشهری با بیان اینکه از مصوبه دولت در ساخت حمل و نقل ریلی استان بوشهر 7 سال می‌گذرد افزود: با گذشت 7 سال از مصوبه طرح حمل و نقل ریلی استان بوشهر با پیگیری‌های انجام شده متاسفانه با توضیحات واهی اجرا نمی‌شود که  لازم است دولت برای تحقق یکی از مطالبات مهم این استان نسبت به اجرایی شدن آن اقدام کند.

وی با بیان اینکه تمام استان‌های جنوبی از حمل و نقل ریلی برخوردار هستند تاکید کرد: استان بوشهر در کنار خلیج فارس قرار دارد که اجرای خط ریلی در استان  ضمن اینکه زمینه رونق اقتصادی استان‌های هم‌جوار فراهم می‌کند یکی از مطالبات مهم مردم استان بوشهر از دولت محقق می‌شود.

خطیب نماز جمعه بوشهر با تاکید بر مشکل حمل و نقل هوایی در استان بوشهر افزود: تاخیر در پروازها و جابجایی هواپیما و وجود مشکلات حمل و نقل هوایی شایسته مردم استان بوشهر نیست که مسئولان هواپیمایی کشوری باید در حل این مشکل تلاش کنند.

صفایی بوشهری با بیان اینکه مردم استان بوشهر از وضعیت حمل و نقل هوایی در بوشهر ناراضی هستند تاکید کرد: مسئولان هواپیمایی کشوری نسبت به مردم استان بوشهر با احترام در حوزه کاری خود اقدام کنند، نکند که مردم زبان اعتراض باز کنند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تذکر جدی به مسئولان هواپیمایی کشوری در حل مشکلات حمل و نقل هوایی استان بوشهر افزود:  مسئولان هواپیمایی کشوری در رابطه با مشکلات مردم بوشهر تجدید نظر کنند اگر هواپیمایی که مربوط به پرواز بوشهر است جای دیگر فرستاده شود اعتراض مردم شدیدتر می‌شود.

امام جمعه بوشهر با تبریک روز جوان و میلاد باسعادت حضرت علی اکبر(ع) بر توجه به مطالبات جوانان مردم استان بوشهر تاکید کرد و گفت: حوزه خدمات آموزشی در عرصه‌های آموزش و پرورش و دانشگاه گسترده‌تر شود و زمینه‌ای فراهم شود تا زمینه تحصیل دانشجویان بوشهری  در این استان بیشتر فراهم شود.

صفایی بوشهری با تاکید بر توجه به مهارت‌افزایی جوانان گفت: مهارت‌های جوانان بوشهری در بخش‌های انرژی هسته‌ای، نفت، گاز و پتروشیمی و شیلات بیش از پیش فراهم شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر توجه به گسترش برنامه‌ها و طرح‌های ورزشی و تفریحات سالم بیان کرد: توجه به اشتغال جوانان باید در اولویت قرار بگیرد چراکه زیبنده این استان نیست با داشتن بزرگترین صنایع عظیم هنوز جوانان و خانواده آنان از بیکاری در عذاب باشند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر توجه به حل مشکل ازدواج جوانان استان بوشهر بیان کرد: مسئولان در حل مشکلات ازدواج جوانان تلاش و نسبت به تحقق وعده‌های پرداخت وام ازدواج اقدام کنند.

خطیب نماز جمعه بوشهر با تاکید بر پرداخت وام ازدواج جوانان از سوی بانک‌های عامل گفت: پرداخت وام‌های 300 میلیونی، 3 میلیاردی و یا 300 میلیارد تومانی به راحتی پرداخت می‌شود ولی در پرداخت وام ازدواج  اقدامی صورت نمی‌گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر حل مشکل مسکن جوانان گفت: مسکن مهر حرکت خوبی در تامین سر پناه نیازمندان بود که در این راستا باید نسبت به حل مشکل مسکن مردم اقدام شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده