ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مولایی: میناوند مشاور جلوگیری از صعود است

به گزارش مشرق، محمدرضا مولایی با اشاره به صحبت‌های تند میناوند در خصوص وی اظهار داشت: تکرار یک اتفاق مشابه در دو سال متوالی و یک شکل که ابتدا خونه به خونه به عنوان تیم رده دوم جدول لیگ دسته دو در آستانه صعود به لیگ یک بود و هم امسال که تیم در رده دوم آماده صعود به لیگ‌برتر بود خیلی چیزها را روشن می‌کند که ایشان متخصص مشاور در عدم راهیابی این تیم به رده‌های بالاتر بوده است.

وی ادامه داد: میناوند آن سال به عنوان مشاور زیرآب سرمربی وقت را در لیگ دو زد و از پست مشاوره به عنوان مربی به تیم خونه به خونه اضافه شد و امسال هم به همین شکل همین کار را انجام داد و تیم را از رده دوم با مشاوره‌هایش به مدیرعامل به این وضعیت انداخت که هرگز اتفاقی نبود و نشان داد که مشکل باشگاه بزرگ خونه به خونه چه و که بوده است.

مربی سابق خونه به خونه با اشاره به اتفاقات رختکن خونه به خونه پس از پیروزی این تیم برابر پارسه تهران نیز متذکر شد: ایشان در آن بازی در جایگاه ویژه با دادن مشورت‌هایی خالی از واقعیت باعث درگیری‌هایی در رختکن ما شد که در حقیقت شروع سناریوی اکبر آقا و من را خود ایشان از آنجا کلید زد. برای ما سناریو طراحی کرده بود و ما غافل بودیم.

مولایی تصریح کرد: ایشان که گفته ما خونه به خونه را ول کردیم به وجدانی که اگر دارد باید رجوع کند، وقتی همه لیگ یکی ها تیم هایشان را بسته بودند به خونه به خونه رفتیم و یک ماهه این تیم را از بازیکنان بیرون مانده بستیم و آماده کردیم. ما 25هفته بالانشین بودیم و در دوم جدول حضور یافتیم آن هم در شرایطی که فقط سه امتیاز با صدرنشین فاصله داشتیم اما استارت رفتن ما را از باشگاه خونه به خونه همین آقای میناوند زد که مشاوره‌های غلطی به باشگاه داد.

وی تشریح کرد: وقتی کسی تیم دوم جدول را ترک می کند باید دو حالت داشته باشد؛ یا اینکه سود شخصیتی برایش داشته باشد و یا سود مالی. من که به مس نرفتم اما همین آقای میثاقیان که به مس رفت چه سود شخصیتی می توانست در رفتن از تیم دوم به تیم رده پنجم وجود داشته باشد؟ اگر هم بحث سود مالی باشد کجا از خونه به خونه که همه چیز قرارداد و پاداشش را مشخص کرده بودیم برای ما بهتر بود؟ دوستان بهتر است از خواب بیدار شوند و با این سینه چاکی‎های بی مورد حقیقت را به مردم بگویند.

مربی سابق خونه به خونه خطاب به میناوند متذکر شد: کسی که دم از فوتبال پاک می‌زند باید خودش پاک باشد. ما سه سال پیش به عنوان شاهد به کمیته انضباطی رفتیم که همه چیز آن در کمیته استیناف و اخلاق است و می‌شود بررسی کرد اما شما فقط کافی است برای خودتان سری به شبکه‌های اجتماعی بزنید که یک روز مداح بودید و یک روز چیز دیگر. به هر حال رنگ رخساره هم خبر می‌دهد از سر درون.

مولایی در خاتمه یادآور شد: بد است که باخت و ناکامی را گردن این و آن بیاندازد در حالی که اگر این تیم را حتی بعد از ما دست یک مربی بومی می‌سپردند با انگیزه‌ای که در بازیکنانش شعله‌ور کرده بودیم، به راحتی صعود می‌کرد. همه باید به پشت سرشان نگاه کنند و بعد قضاوت را به افکار عمومی بسپارند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده