ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کاندیداهای بخش پژوهش جشنواره تئا‌تر دانشگاهی اعلام شد

تئاتر دانشگاهی اسامی داوران بخش پژوهش و برنامه‌های دبیرخانه نوزدهمین جشنواره بین المللی تئا‌تر دانشگاهی ایران برای روز پژوهش اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هیئت داوران بخش پژوهش متشکل از آزاده شاه می‌ری و رفیق نصرتی، از بین هفت مقالهٔ رسیده به دبیرخانه، سه مقاله را به عنوان کاندیدای این بخش معرفی کردند:

مژده بندعلیزاده / مطالعه‌ای بر دو جشنواره تئا‌تر جهان با نگاهی به جشنواره تئا‌تر دانشگاهی ایران / دانشگاه هنر مجتبی رسولخانی / بازتاب عناصر عبث نما در نمایشنامه‌های سندلی کنار... و پژوهشی ژرف... نوشتهٔ عباس نعلبندیان/ دانشگاه تهران  یاسمن طاهری خسروشاهی / مالیخولیا و جنون قدرت در کالیگولا اثر آلبر کامو / دانشگاه تهران

همچنین روز پژوهش نوزدهمین جشنواره بین المللی تئا‌تر دانشگاهی ایران، هم زمان با افتتاحیه 25 اردیبهشت ماه در سالن کنفرانس مجموعه تئا‌تر شهر برگزار می‌شود.

در این روز علاوه بر ارائه مقاله‌های پذیرفته شده توسط دانشجویان، میزگردی با عنوان: «بررسی امکان‌های گریز از انسداد موجود در پژوهش تئا‌تر دانشگاهی ایران» ترتیب داده شده است.

این میزگرد با حضور رحمت امینی (دبیر بخش پژوهش)، رفیق نصرتی به عنوان کار‌شناس جلسه و تعدادی از اساتید و هیات علمی دانشگاه‌های تئاتری ایران از جمله (سعید اسدی، بهروز بختیاری، محمد حسین ناصر بخت) برگزار می‌شود که طی آن وضعیت پژوهش در دانشگاه‌ها و نسبت آن با جشنواره تئا‌تر دانشگاهی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مقاله‌های پذیرفته شده در حضور دو داور ارائه می‌شوند، با این هدف که به مقالهٔ مورد نظر راهکارهای مناسب برای ارتقاء تراز علمی و امکان انتشار در یکی از مجله‌های علمی - پژوهشی را بدست بیاورد.

در ترکیب داوران سعی شده تا حد امکان از پژوهشگران متخصص در‌‌ همان حوزه دعوت و در ضمن تنوع جغرافیای دانشگاهی نیز رعایت شود.

مقاله‌ها از ساعت 13 تا 17 روز شنبه با حضور بهزاد آقاجمالی، علی قلی‌پور، میترا علوی طلب، غلامرضا شهبازی، هاجر سعیدی‌نژاد و رامتین شهبازی ارائه می‌شوند.

زمان برگزاری میز گردهای تخصصی روز پژوهش نیز از ساعت 18 تا 20 در سالن نشست‌های مجموعه تئا‌تر شهر خواهد بود. نوزدهمین جشنواره بین المللی تئا‌تر دانشگاهی ایران ٢5 اردیبهشت تا ٨ خرداد به دبیری بهنام نوایی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده