ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ناشران متخلفی که تخفیف نمی‌دهند!

به گزارش مشرق، در حالی که در نمایشگاه بین المللی بیست و نهم کتاب تهران پخشی ها نمایشگاه را قرق کرده اند و داد غرفه های همجوار را در آورده اند اما تخلفی دیگر در مقابل چشمان کمیته رسیدگی به تخلفات ناشران در حال بروز است آنهم به شکل آشکار.

ماجرا از این قرار است که مخاطب به غرفه مراجعه می‌کند و کتاب را با تخفیف عنوان شده طالب است اما ناشر با صراحت اعلام می‌دارد تخفیفی در کار نیست.

این موضوع طی دیروز و امروز بیشتر مشاهده می شود و تخلف علنی همچنان ادامه دارد است. مشاهدات خبرنگار فارس در مراجعه به یکی از این غرفه ها در بخش عمومی این ماجرا را تکمیل می کند و آن اینکه برخورد تند در کنار عدم ارائه تخفیف تخلفی دیگر را نمایان کرده است.

ناظران حاضر در سالن های نمایشگاه طی چند روز گذشته نه تنها با مراکز پخش حاضر به جای ناشران در نمایشگاه برخوردی نکرده اند بلکه عدم ارائه تخفیف هم تخلفی دیگر را رقم زده است.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده