ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تکمیل بیمارستان رازی بیرجند نیازمند 8میلیارد تومان اعتبار است

دکتر قائمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی بیرجند با بیان اینکه وزیر بهداشت ،درمان وآموزش پزشکی حمایت های ارزشمندی از بیمارستان رازی بیرجند داشته است گفت:تکمیل این بیمارستان به ۸ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، کاظم قائمی ظهر امروز در بازدید از روند آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان ولی عصر(عج) بیرجند اظهار داشت: تا مردادماه امسال عملیات ساختمانی بیمارستان رازی بیرجند به پایان می رسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی بیرجند بیان کرد: 60 میلیارد تومان از محل اعتبارات وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی برای تجهیز بیمارستان بهداشتی ،درمانی و پژوهشی رازی بیرجند سرمایه گذاری می شود.

قائمی با بیان اینکه با بهره برداری از بیمارستان رازی بیرجند تحولی ارزشمند در وضعیت درمانی استان و به ویژه بیرجند صورت می گیرد گفت: بیمارستان رازی بیرجند به عنوان مرکز بهداشتی ،درمانی ، آموزشی و پژوهشی مورد تایید و حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی و درمانی بیرجند افزود: باراه اندازی بیمارستان رازی بیرجند بخش های قلب و سایر بخش ها به این بیمارستان انتقال یافته و بخش های زنان و اطفال نیز دربیمارستان ولی عصر(عج) بیرجند  فعال خواهد بود.

وی با بیان اینکه وزیر بهداشت ،درمان وآموزش پزشکی ومعاونت درمان این وزارتخانه حمایت های ارزشمندی برای ساخت ،تکمیل و تجهیز بیمارستان رازی داشته است گفت:تکمیل بیمارستان رازی بیرجند به 8 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز دارد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X