ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تبادل نظر درمورد گسترش همکاری خبرگزاری های ایرنا ود پ ا آلمان دربرلین

به گزارش ایرنا ، محمد خدادی مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) و سون گوسمان مدیر ارشد خبرگزاری د پ ا آلمان در نشستی با حضور ماجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران درمحل سفارت کشورمان دربرلین راه های همکاری های مشترک را مورد بررسی قراردادند.
دراین ملاقات خدادی نقش خبرگزاری های دوکشور در تولید - انتشار وتبادل اطلاعات مبتنی بر منابع موثق برای شناخت ظرفیت های طرفین بویژه بخش خصوصی در زمینه های مختلف ازجمله اقتصادی و صنعتی را ضروری خواند و گفت: توسعه همکاری ایرنا و د پ ا علاوه برنزدیکی مردم دوکشور موانع موجود بر سر راه همکاری طرفین را هموار خواهد نمود.
مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی برای همکاری دوجانبه - منطقه ای وبین المللی با خبرگزاری د پ ا اعلام امادگی کرد و بر ضرورت تبادل تجربیات و تولیدات نوین در دنیای جدید رسانه ای بین مدیران و کارشناسان دو طرف تاکید نمود.
سون گوسمان مدیرارشد د پ آ نیز دراین ملاقات با اشاره به قدمت، تجربیات و سوابق همکاری خبرگزاری ایران والمان ازگسترش همکاری بین ایرنا و د پ آ به عنوان یک ضرورت برای گسترش همکاری های دوکشور یاد کرد و گفت: د پ ا عزم جدی برای توسعه همکاری های همه جانبه با ایرنا دارد.
وی تبادل خبر و تولیدات چند رسانه ای - همکاری های اموزشی کمک به پوشش خبری دفاتر خبری ایرنا در برلین و د پ ا در تهران را مورد تاکید قرارداد.
دراین ملاقات ماجدی سفیرجمهوری اسلامی ایران در برلین دوره جدید همکاری خبرگزاری های ایران و المان را بستر ساز توسعه روابط دوکشور و یک ضرورت جدی برای شناخت بخش های مختلف دو کشور از یکدیگر دانست
ماجدی حمایت همه جانبه سفارت کشورمان ازهمکاری های رسانه ای بین ایران والمان بویژه خبرگزاری های ایرنا و د پ ا اعلام داشت.
خدادی مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی به دعوت رسمی سون گوسمان مدیر ارشد خبرگزاری د پ ا المان به برلین سفر کرده است.
وی دراین سفر علاوه بر بازدید وملاقات با همتای المانی خود با مدیران ارشد سایر رسانه های المانی برای همکاری های دوجانبه ملاقات خواهد کرد.
سیام **1053**1601**

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X