ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کاهش ۲۰۵۱ واحدی شاخص بورس افت ۲.۶۳ درصدی در ۵ روز

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان معاملات هفته منتهی به ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵، شاخص کل با ۲۰۵۱ واحد کاهش نسبت به هفته قبل، به رقم ۷۵۹۸۲ واحد رسید.

شاخص بازار اول با ۱۷۷۲ واحد کاهش به رقم ۵۲۸۶۲ واحد بالغ گردید و شاخص بازار دوم با ۲۴۷۲ واحد کاهش عدد ۱۶۷۹۷۲ واحد را تجربه کرد. به این ترتیب شاخص بازار اول با ۳.۲۴ درصد افت کرد.

در ۵ روز کاری این هفته ارزش کل معاملات سهام و حق تقدم به ۱۲۴۲۵ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۲۳ درصد کاهش یافته است.

در ضمن تعداد ۵۷۶۶ میلیون سهم در ۴۳۰هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب( ۲ / ۱۳) و ۹ / ۸ درصد کاهش را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند.

 براین اساس ۱۱۳۶۹۷۴۰ برگه اوراق مشارکت به ارزش ۱۱۰۸۲ میلیارد ریال معامله شد که به ترتیب ۳۹۶.۵ درصد و ۳۸۴.۴ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته را نشان می دهد.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات




جدیدترین اخبار منتشر شده

X