معرفی برگزیدگان مسابقه قرآن و عترت دانشجویی منطقه های هفت و هشت کشور در بوشهر

دبیر سی و یکمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویی دانشگاه خلیج فارس روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در این دوره از مسابقه ها 150 دانشجو از دانشگاه‌های فارس، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان و بوشهر از 21 تا 23 اردیبهشت ماه با یکدیگر به رقابت پرداختند.
حسین اسکندری افزود: از این شمار شرکت کننده 69 نفر مرد و مابقی زن هستند که در رشته های قرائت، تحقیق، ترتیل و حفظ با هم رقابت و 36نفر بعنوان برگزیده انتخاب شدند.
وی تصریح کرد: افراد برگزیده در رشته ترتیل حمید جهان شاهلو از دانشگاه شهید باهنر کرمان، عبدالامام حمادی از دانشگاه شهید چمران اهواز و مسعود مالکی از دانشگاه صنعتی سیرجان، در رشته تحقیق سید رضا نجیبی از دانشگاه شیراز، سید جاسم موسوی فیه دانشگاه اصول دین دزفول و جواد هاشم زاده دانشگاه شیراز به عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند.
اسکندری گفت: در رشته حفظ پنج جزء علی نیک زاد از دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول، رضا نیر از دانشگاه شیراز و علیرضا پروین دانشگاه شهید باهنر کرمان در رشته حفظ 10 جزء نیز میلاد آلبوغبیش از دانشگاه شهید چمران اهواز، ایمان شیخ دانشگاه صنعت نفت اهواز و رضا علی نژاد دانشگاه خلیج فارس بوشهر بعنوان برگزیده انتخاب شدند.
وی تصریح کرد: در رشته حفظ 20 جزء نیز امین فیاض و سید جواد حسینی از دانشگاه شهید باهنر کرمان، حفظ کل قرآن نیز محمد شهنوازی از دانشگاه سیستان و بلوچستان، احمد علی سلیمی دانشگاه زابل و حمید چنانی دانشگاه شهید چمران اهواز بعنوان برگزیدگان سی و یکمین دوره مسابقات قرآن و عترت منطقه های هفت و هشت کشور معرفی شدند.
اسکندری گفت: در رشته ترتیل فائزه هلالی دانشگاه شهید چمران اهواز، فاطمه غیاثی و سیده مرضیه شریفی از دانشگاه خلیج فارس، در رشته تحقیق زهرا حسین پور دانشگاه شیراز، الهام عساکره دانشگاه شهید چمران اهواز، مونا شایسته دانشگاه سلمان فارس کازرون بعنوان برگزیده انتخاب شدند.
وی یادآور شد: در رشته حفظ پنج جزء زینب خلیفاوی دانشگاه شیراز، اسماء ایرانمنش دانشگاه ولی عصر (ع) رفسنجان و زیبا حسین پور از دانشگاه خلیج فارس، رشته حفظ 10 جزء مهدیه قطب الدینی دانشگاه شهید باهنر کرمان، راضیه حیدری دانشگاه خلیج فارس، مرضیه ناصری دانشگاه شهید باهنر کرمان و حفظ 20 جزء نیز سودابه شادمانی و زهرا خسروانی تبار از دانشگاه شیراز و محدثه ایزد پناه از دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان بعنوان برگزیدگان این بخش معرفی شدند.
وی گفت: در رشته حفظ کل نیز فاطمه ابراهیمی از دانشگاه شیراز بعنوان نفر اول این بخش معرفی شد.
اسکندری تصریح کرد: برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت دانشجویی مناطق 7 و 8 کشور، شهریور ماه امسال در استان سیستان و بلوچستان در مسابقات مرحله کشوری شرکت و باهم به رقابت می پردازند.
6047/ 6075

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معرفی برگزیدگان مسابقه قرآن و عترت دانشجویی منطقه های هفت و هشت کشور در بوشهر» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات